MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
BEAUTY INSIDEOUT

ŞEFFAF GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTASI - BÜYÜK BOY

Beauty Vast Bag

69,90 TL

Sepete Ekle Buton

Beauty Vast, büyük boy, şeffaf makyaj ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (40cmx30cmx5cm) idir. Bu şık büyük boydaki çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Büyük boy olduğu için özellikle seyahatlerde ve yazın plajda kullanmak için çok idealdir. Seyahatlerde bavulda iç giyim, şal, eşarp, çorap ve mayo gibi eşyalarınızı çok iyi muhafaza eder. Yazın ise plaj çantası olarak da kullanabilirsiniz. Gerekirse Ipad ve notebook’unuzu korumak için de tercih edebilirsiniz. Oldukça dayanıklıdır. Profesyonel makyaj artistleri için de çok idealdir. Şeffaf makyaj çantaları, profesyonellerin en çok tercih ettiği çantalardır. Yüksek kalitede şeffaf malzemeden üretilen bu makyaj ve güzellik çantası sayesinde aradığınız her şey elinizin altında olur. Şık ve portatif olmasından dolayı günlük hayatınızı kolaylaştırır. Bir makyaj çantasından çok daha fazlasını arıyorsanız Beauty Vast tam size göre.

Birlikte Kullan
ŞEFFAF ÇOK YÖNLÜ GÜZELLİK & SEYAHAT ÇANTASI

BEAUTY INSIDEOUT

ŞEFFAF ÇOK YÖNLÜ GÜZELLİK & SEYAHAT ÇANTASI

Beauty Travel Bag

79,90 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünü Beauty Vast, büyük boy şeffaf makyaj çantasıdır.

- En iyi malzemelerden üretilen bu ürünün ölçüleri (40cmx30cmx5cm) idir.

- Özellikle seyahatte ve yazın tatilde hayatınızı kolaştırır. Şeffaf olduğundan dolayı içindeki malzemeleriniz görünür, aradığınızı hemen bulursunuz. Şık ve kullanışlıdır.

- Seyahatlerde bavulda iç giyim, şal, eşarp, çorap ve mayo gibi eşyalarınızı çok iyi muhafaza eder. Yazın ise plaj çantası olarak kullanabilirsiniz. Gerekirse Ipad ve notebook’unuzu korumak için de tercih edebilirsiniz. Bir makyaj çantasından çok daha fazlasıdır.

- Dünyada profesyonel makyaj artistlerinin en çok tercih ettiği çantalar, şeffaf makyaj çantalarıdır. O yüzden yüksek kalitedeki Beauty Vast, profesyonel makyaj çantası olarak makyaj artistlerinin de kullanabileceği çok ideal bir makyaj organizeridir aynı zamanda. Çok fazla adette makyaj ve güzellik ürününü muhafaza edebilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ŞEFFAF ÇOK YÖNLÜ GÜZELLİK & SEYAHAT ÇANTASI
BEAUTY INSIDEOUT
ŞEFFAF ÇOK YÖNLÜ GÜZELLİK & SEYAHAT ÇANTASI
Beauty Travel Bag

Beauty Travel, çok yönlü, şeffaf seyahat ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (27cmx14cmx15cm) ‘dir. Bu çok yönlü çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Üzerinde tutacak kısmı vardır, isterseniz elinizde çanta gibi taşıyabilirsiniz. Özellikle seyahatlar için çok idealdir çünkü çok fazla ve farklı çeşittte malzeme muhafaza edebilir. Kullanışlı ve portatiftir. Parfüm, ojeler, rujlar, fırçalar gibi her türlü kozmetik ürününü saklamak ve taşımak için mükemmeldir. Yüksek kaliteli şeffaf malzemeden üretilmiştir. Oldukça dayanıklıdır. Sadece seyahatlerde değil; evde, ofiste kullanmak için de ideal bir çantadır. Dilerseniz içine kişisel aksesuvarlarınızı, ofis eşyalarınızı bile koyabilirsiniz. İçindeki malzemeleri rahat göreceğiniz için aradığınız her şey elinizin altında olur. Profesyonel makyaj artistleri için de çok idealdir. Şeffaf makyaj çantaları, profesyonellerin en çok tercih ettiği çantalardır. Beauty Travel, hem çok fonksiyonel hem de çok tarz bir seyahat çantasıdır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
79,90 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter