MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
BEAUTY INSIDEOUT

2 GÖZLÜ ŞEFFAF FIRÇA KUTUSU – ÜSTÜ KAPAKLI

Pleksi Makyaj Organizeri

90,00 TL

Sepete Ekle Buton

İki gözlü pleksi makyaj organizeri, üstü kapaklı fırça kutusudur. Bu kutu sayesinde fırçalarınızın hepsini belli bir düzen içinde görebilir, aradığınız fırçayı daha hızlı bulabilirsiniz. Fırçalarınızın hijyeni açısından oldukça iyi bir alternatif olan bu kapaklı şeffaf makyaj kutusu, görünümüyle de oldukça şıktır. Kutunun boyutları boy 16cm, en 8cm, yükseklik 20cm ölçüsündedir.

Birlikte Kullan
5 KATLI ŞEFFAF MAKYAJ ORGANİZERİ

BEAUTY INSIDEOUT

5 KATLI ŞEFFAF MAKYAJ ORGANİZERİ

Pleksi Makyaj Organizeri

210,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Şeffaf parlak pleksi malzemeden üretilmiştir. Üstü kapaklıdır. Kutunun boyutları boy 16cm, en 8cm ve yükseklik 20 cm ölçüsündedir.

- Üstü kapaklı bir kutu olduğundan fırçalarınızın tozlanmasını önlemiş olursunuz. Makyaj malzemelerinde özellikle fırçalarda hijyen çok önemlidir. Çünkü açıkta kalan fırçalara havadaki tozlar ve kirler yapışır. Bu da cildinizde sivilce gibi istenmeyen görüntülere sebep olur.

- Bu şeffaf makyaj organizeri sayesinde makyaj fırçalarınız “bir köşede” yığılmaktan kurtulur. Şeffaf kutu sayesinde fırçalarınızın hepsini belli bir düzende görebilirsiniz.

- Makyaj kutusu fırçalarınıza belli bir düzen sağladığı için aradığınızı çabuk bulur ve makyajınızı da hızlıca yapmış olursunuz. Vakitten kazanmanızı sağlar.

- Tuvalet masası üzerinde yer kaplamaz, oldukça da şık görünür.

Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
5 KATLI ŞEFFAF MAKYAJ ORGANİZERİ
BEAUTY INSIDEOUT
5 KATLI ŞEFFAF MAKYAJ ORGANİZERİ
Pleksi Makyaj Organizeri

Pleksi makyaj organizeri sayesinde kozmetiklerinizin hepsini belli bir düzen içinde görebilir, aradığınızı daha hızlı bulabilirsiniz. Kutunun boyutları 20x15x34,5 cm ölçüsündedir. Beş çekmeceli kutunun özel kristalden taşlı kulpları vardır.Hem makyaj malzemelerinizin düzenli kalması hem de hijyen açısından oldukça iyi bir alternatif olan bu şeffaf makyaj kutusunu sevdiklerinize de güzel bir hediye olur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
210,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter