MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
BEAUTY INSIDEOUT

DETAYLI ŞEFFAF MAKYAJ ORGANİZERİ

Pleksi Makyaj Organizeri

220,00 TL

Sepete Ekle Buton

Detaylı şeffaf makyaj kutusu, çok bölmeli ve detaylı saklama alanına sahip pleksi malzemeden üretilmiş düzenleme kutusudur. Bu kutu sayesinde makyaj fırçalarınız, makyaj malzemeleriniz, parfümleriniz hatta cilt bakım ürünleriniz dahi düzenli görünecektir. Kutu, ruj bölmesine, üstü kapaklı fırça bölmesine ve de 1 adet çekmeceli göze sahiptir. Çekmeceli gözün özel kristalden taşlı kulbu vardır. Detaylı makyaj organizeri sayesinde kozmetiklerinizin hepsini belli bir düzen içinde görebilir, aradığınızı daha hızlı bulabilirsiniz. Hem makyaj malzemelerinizin düzenli kalması hem de hijyen açısından oldukça iyi bir alternatif olan bu şeffaf makyaj kutusunu sevdiklerinize de güzel bir hediye olur. Kutunun boyutları 21x15x10CM ölçüsündedir.

- Çok bölmeli ve detaylı saklama alanına sahip pleksi malzemeden üretilmiş düzenleme kutusudur.

- Bu kutu sayesinde makyaj fırçalarınız, makyaj malzemeleriniz, parfümleriniz hatta cilt bakım ürünleriniz dahi düzenli görünecektir.

- Kutu, ruj bölmesine, üstü kapaklı fırça bölmesine ve de 1 adet çekmeceli göze sahiptir. Çekmeceli gözün özel kristalden taşlı kulbu vardır.

- Kutunun boyutları 21x15x10CM ölçüsündedir.

- Bu şeffaf yani pleksi makyaj organizeri sayesinde makyaj malzemelerinizi “bir köşede” unutma ihtimaliniz artık ortadan kalkar. Bu yüzden sürekli benzer makyaj malzemeleri almaktan da kurtulup, masrafınız azalır.

- Ürünlerinizin tozlanmasını da önlemiş olursunuz.

- Özel günler için özel ve şık bir hediye alternatifi olur.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter