MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


BEAUTY INSIDEOUT

DETAYLI ŞEFFAF MAKYAJ ORGANİZERİ

Pleksi Makyaj Organizeri

199,00 TL

Sepete Ekle Buton

Detaylı şeffaf makyaj kutusu, çok bölmeli ve detaylı saklama alanına sahip pleksi malzemeden üretilmiş düzenleme kutusudur. Bu kutu sayesinde makyaj fırçalarınız, makyaj malzemeleriniz, parfümleriniz hatta cilt bakım ürünleriniz dahi düzenli görünecektir. Kutu, ruj bölmesine, üstü kapaklı fırça bölmesine ve de 1 adet çekmeceli göze sahiptir. Çekmeceli gözün özel kristalden taşlı kulbu vardır. Detaylı makyaj organizeri sayesinde kozmetiklerinizin hepsini belli bir düzen içinde görebilir, aradığınızı daha hızlı bulabilirsiniz. Hem makyaj malzemelerinizin düzenli kalması hem de hijyen açısından oldukça iyi bir alternatif olan bu şeffaf makyaj kutusunu sevdiklerinize de güzel bir hediye olur. Kutunun boyutları 21x15x10CM ölçüsündedir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
ŞEFFAF PAMUKLUK VE KULAK ÇUBUĞU KUTUSU

BEAUTY INSIDEOUT

ŞEFFAF PAMUKLUK VE KULAK ÇUBUĞU KUTUSU

Pleksi Makyaj Organizeri

54,90 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Çok bölmeli ve detaylı saklama alanına sahip pleksi malzemeden üretilmiş düzenleme kutusudur.

- Bu kutu sayesinde makyaj fırçalarınız, makyaj malzemeleriniz, parfümleriniz hatta cilt bakım ürünleriniz dahi düzenli görünecektir.

- Kutu, ruj bölmesine, üstü kapaklı fırça bölmesine ve de 1 adet çekmeceli göze sahiptir. Çekmeceli gözün özel kristalden taşlı kulbu vardır.

- Kutunun boyutları 21x15x10CM ölçüsündedir.

- Bu şeffaf yani pleksi makyaj organizeri sayesinde makyaj malzemelerinizi “bir köşede” unutma ihtimaliniz artık ortadan kalkar. Bu yüzden sürekli benzer makyaj malzemeleri almaktan da kurtulup, masrafınız azalır.

- Ürünlerinizin tozlanmasını da önlemiş olursunuz.

- Özel günler için özel ve şık bir hediye alternatifi olur.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ŞEFFAF PAMUKLUK VE KULAK ÇUBUĞU KUTUSU
BEAUTY INSIDEOUT
ŞEFFAF PAMUKLUK VE KULAK ÇUBUĞU KUTUSU
Pleksi Makyaj Organizeri

Pleksi makyaj organizeri sayesinde makyajınızı temizlemek ve rötuş yapmak için gereken pamuklarınız ve kulak çubuklarınız her an elinizin altında belli bir düzen içinde olur. Kutunun boyutları 14x8x11cm ölçüsündedir. Hem hijyen açısından hem de makyaj masanızda az yer kaplaması açısından çok kullanışlı bir kutudur. Özel taş kulpludur ve görünümüyle de oldukça şıktır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
54,90 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter