MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


%66
BEAUTY INSIDEOUT

MAKYAJ ÇANTALI CİLT BAKIM SETİ

Shiseido Bio Performance Kit ve Makyaj Çantalı Set

139 MT Puan İcon

139,30 TL


409,90 TL

Sepete Ekle Buton

Makyaj çantalı cilt bakım seti, Shiseido BOP Deneme Boy Yaşlanma Karşıtı Kit ve Beauty Detail cepli şeffaf makyaj çantasından oluşuyor. Deneme boy BOP Yaşlanma Karşıtı Kit’inin içerisinde Advanced Super Revitalizing Cream 18ML (Erken Yaşlanma Karşıtı Süper Canlandırıcı Krem), Super Corrective Serum 9ML (Sarkma ve Kırışıklık Karşıtı Serum) ve Super Corrective Eye Cream 5ML (Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi) bulunuyor. Bu deneme boy ürünler, kırışıklıklar, sarkma ve ciltteki cansız görünüme karşı çözümler sunan, yaşlanma ile mücadele eden ürünlerdir. 35 yaş ve üstü kadınların kullanımı için uygundur. Beauty Detail ise cepli şeffaf makyaj çantasıdır. Çantanın boyutları (27cmx16cmx6cm) ‘dir. Bu şık cepli çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Çantada veya bavulda malzemelerinizi en konforlu şekilde saklar.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

599,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Makyaj çantalı cilt bakım setinin içerisinde Shiseido BOP Deneme Boy Yaşlanma Karşıtı Kit ve Beauty Detail cepli şeffaf makyaj çantası bulunuyor.

- BOP Yaşlanma Karşıtı Kit’inin içerisinde Advanced Super Revitalizing Cream 18ML, Super Corrective Serum 9ML ve Super Corrective Eye Cream 5ML bulunuyor. Yaşlanma karşıtı bu ürünler ince çizgi ve kırışıklıklar için yüz kremi, serum ve göz çevresi kremi olarak en etkili bakım ürünleri arasında geçiyor. Bu deneme boy ürünler, kırışıklıklar, sarkma ve ciltteki cansız görünüme karşı çözümler sunan, yaşlanma ile mücadele eden ürünlerdir. 35 yaş ve üstü kadınların kullanımı için uygundur.

- Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünü Beauty Detail, cepli şeffaf makyaj çantasıdır.

- En iyi malzemelerden üretilen bu ürünün ölçüleri (27cmx16cmx6cm)‘dir.

- Kullanışlı boyutu sayesinde kozmetiklerinizden kişisel her türlü aksesuvarınıza kadar eşyalarınızı saklamak için çok idealdir. Cepli olmasından dolayı minik şahsi eşyalarınızı da bu makyaj çantasında koruyabilirsiniz. Diğer eşyalarınıza karışmaz ve kolaylıkla bulursunuz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML
SHISEIDO
75ML
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML
599 MT Puan Buton
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir. 75ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
599,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç