MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


BEAUTY INSIDEOUT

MAKYAJ ÇANTALI CİLT BAKIM SETİ

Shiseido Bio Performance Kit ve Makyaj Çantalı Set

409,90 TL

Sepete Ekle Buton

Makyaj çantalı cilt bakım seti, Shiseido BOP Deneme Boy Yaşlanma Karşıtı Kit ve Beauty Detail cepli şeffaf makyaj çantasından oluşuyor. Deneme boy BOP Yaşlanma Karşıtı Kit’inin içerisinde Advanced Super Revitalizing Cream 18ML (Erken Yaşlanma Karşıtı Süper Canlandırıcı Krem), Super Corrective Serum 9ML (Sarkma ve Kırışıklık Karşıtı Serum) ve Super Corrective Eye Cream 5ML (Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi) bulunuyor. Bu deneme boy ürünler, kırışıklıklar, sarkma ve ciltteki cansız görünüme karşı çözümler sunan, yaşlanma ile mücadele eden ürünlerdir. 35 yaş ve üstü kadınların kullanımı için uygundur. Beauty Detail ise cepli şeffaf makyaj çantasıdır. Çantanın boyutları (27cmx16cmx6cm) ‘dir. Bu şık cepli çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Çantada veya bavulda malzemelerinizi en konforlu şekilde saklar.

Ürün Detay Güzellik Hattı
- Makyaj çantalı cilt bakım setinin içerisinde Shiseido BOP Deneme Boy Yaşlanma Karşıtı Kit ve Beauty Detail cepli şeffaf makyaj çantası bulunuyor.

- BOP Yaşlanma Karşıtı Kit’inin içerisinde Advanced Super Revitalizing Cream 18ML, Super Corrective Serum 9ML ve Super Corrective Eye Cream 5ML bulunuyor. Yaşlanma karşıtı bu ürünler ince çizgi ve kırışıklıklar için yüz kremi, serum ve göz çevresi kremi olarak en etkili bakım ürünleri arasında geçiyor. Bu deneme boy ürünler, kırışıklıklar, sarkma ve ciltteki cansız görünüme karşı çözümler sunan, yaşlanma ile mücadele eden ürünlerdir. 35 yaş ve üstü kadınların kullanımı için uygundur.

- Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünü Beauty Detail, cepli şeffaf makyaj çantasıdır.

- En iyi malzemelerden üretilen bu ürünün ölçüleri (27cmx16cmx6cm)‘dir.

- Kullanışlı boyutu sayesinde kozmetiklerinizden kişisel her türlü aksesuvarınıza kadar eşyalarınızı saklamak için çok idealdir. Cepli olmasından dolayı minik şahsi eşyalarınızı da bu makyaj çantasında koruyabilirsiniz. Diğer eşyalarınıza karışmaz ve kolaylıkla bulursunuz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter