​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SO DIVINE
%50
MAKE UP FOR EVER

SO DIVINE

150ML

Mineralli Makyaj Temizleme Kremi

36

36,50 TL


73,00 TL

Make Up For Ever So Divine, suya dayanıklı olanlar dahil olmak üzere her türlü makyajı temizleyen mineralli ve rahatlatıcı bir temizleyici kremdir. Kuru ve hassas ciltleri bile yatıştırır ve rahatlatır. Cilde dokunduğunuzda kadifemsi bir his yaratır. Nemlendirici, yatıştırıcı, yumuşatıcı ve yenileyici etken maddeler bakımından zengin bir içeriğe sahip formülü sayesinde cildin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Tüm cilt tipleri kullanabilir.

Make Up For Ever So Divine:

- Suya dayanıklı olanlar dahil olmak üzere her türlü makyajı temizleyen mineralli ve rahatlatıcı bir temizleyici kremdir.

- Nemlendirici, yatıştırıcı, yumuşatıcı ve yenileyici etken maddeler bakımından zengin bir içeriğe sahip formülü sayesinde cildin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır.

- Cilde dokunduğunuzda kadifemsi bir his yaratır.

- En kuru ve hassas ciltleri bile yatıştırır, nemlendirir ve rahatlatır. Tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir.
- So Divine’ı parmak uçlarınızla yüzünüze uyguladığınızda, yüz hatlarınızı gevşetmek ve temizleyici kremin formülünde bulunan etken maddelerden cildinizin yararlanmasını sağlamak amacıyla masaj yapabilirsiniz.

- Makyajı ve kirleri çıkarmak için yüzün alt kısmından yukarıya doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak kremi uygulayın. Suyla ya da Cool Lotion’la nemlendirilmiş bir makyaj pamuğu ya da bir süngerle yapacağınız küçük dokunuşlarla fazlalığı giderin.

- Çok hassas ciltlerde makyaj pamuğu kullanmayın çünkü cildi tahriş edebilir; onun yerine bir makyaj temizleme süngeri (Vegetal Sponge) kullanın. Son olarak, yüzünüze Cool Lotion uygulayın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL