​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


L'ARTISAN PARFUMEUR

L’ARTISAN PERFUME 6X COFFRET

L’Artisan 6’lı Parfüm Seti

499

499,00 TL

L’Artisan’ın sofistike 6 parfümünü içeren kofrede, Premier Figuier Extreme (15ML), Mure Et Musc Extreme(15ML), La Chasse Aux Papillons Extreme(15ML), Timbuktu (15ML), Nuit De Tubereuse (15ML) ve Traversee Du Bosphore (15ML) yer alıyor.

Kofrede yer alan parfüm detayları şöyle:

TIMBUKTU EDT (15ML)
L`Artisan Timbuktu, vahşi olduğu kadar sofistike bir parfüm. Koku, hem kadın hem erkeklerde büyük bir hayran kitlesine sahip. Pembe biber, kakule, yeşil mango, tütsü, papirüs ahşap, vetiver, paçuli, mür ve benzoin notaları içeriyor.

Timbuktu, Egzotik Afrika kökenlerinin ve Fransız sofistike ruhunun birleşimi...

NUIT DE TUBEREUSE EDT (15ML)
L`Artisan Nuit De Tubereuse, sürpriz dolu, sarhoş edici, romantik ve karşı konulmaz Paris gecelerinin kokusu... Sümbülteberi, gül, pembe biber ve ağaçsı notalardan oluşuyor.

Baharatlı odun kokusunun çiçek kokularıyla birleştiği Nuit de Tubéreuse, L’Artisan Parfumeur’ün yaratıcı vizyonunu ve ustalığını temsil ediyor.

LA CHASSE AUX PAPILLONS EXTREME EDT (15ML)
L`Artisan La Chasse Aux Papillons’ın daha yoğun versiyonu. Parfümün notalarına safran ve vanilya eklenmiş. Üst notalarda pembe biber, safran, portakal çiçeği; orta notalarda yasemin, sümbülteber, ıhlamur; dip notalarda ise sümbülteber, vanilya, vetiver, ylang ylang bulunuyor.
İmza kokulardan biri... Klasik ve etkileyici.

TRAVERSEE DU BOSPHORE EDT (15ML)
L`Artisan Traversee Du Bosphore, parfümörünün İstanbul’a yolculuğundan esinlenerek yarattığı tatlı notalar taşıyan gizemli bir koku.
Elma, nar, Türk lokumu, deri, lale, iris ve safran notaları içeren L`Artisan Traversee Du Bosphore, İstanbul kadar göz alıcı, çarpıcı, tanıdık ve gizemli...

MURE ET MUSC EXTREME EDT (15ML)
L`Artisan Mûre et Musc Extreme, böğürtlen ve misk notalarının daha yoğun bir yorumu. Klasik, kalıcı ve iz bırakan bir parfüm.

PREMIER FIGUIER EXTREME EDT (15ML)
Premier Figuier’in daha yoğun versiyonu. İncir notaları bu parfümde daha baskın. Kendinizi Akdeniz’de bir incir ağacı altında hissetmenizi sağlar.
Orijinal Premier Figuier sevenler için L`Artisan Premier Figuier Extreme EDP, koleksiyonlarına ekleyecekleri büyüleyici bir parça…
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL