MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SERGE LUTENS

LA FILLE DE BERLIN (100ML)

100ML

Eau De Parfum - Çiçeksi

1350 MT Puan İcon

1350,00 TL

Sepete Ekle Buton

Serge Lutens La Fille De Berlin EDP, sadece 2 ana notadan oluşan eşsiz bir parfüm. Bu ana notalar: Gül ve karabiber. Gül, kadınlar; karabiber, erkekler için düşünülmüş sanki. Güller parfümdeki en dominant içerik. Ama oldukça doğal ve klas haliyle... Gül kokusunu sevmeyenlerin bile seveceği bir parfüm. Gül ve karabibere, menekşe, pembe biber, laden reçinesi ve musk notaları da eşlik ediyor. Hem kadınlar hem erkekler kullanabilir. Rafine, sofistike ve kesinlikle tanık olabileceğiniz en karakteristik parfümlerden biri.

Ürün Detay Güzellik Hattı
“İğneleri var, ona dokunmanıza izin vermez! Sınırlarda yaşayan bir kız o. Kokusu sizi ayaklandırır; hem sinirlendirir, hem şaşırtır.”- Serge Lutens

- Serge Lutens La Fille de Berlin 2013 yılında ünlü parfümör Christopher Sheldrake tarafından tasarlandı. Bu parfümü benzersiz yapan ise içeriğinde sadece 2 ana notanın bulunması: Gül ve karabiber.

- Parfümü ilk sıkışınızla birlikte kendisini gösteren gül özü, parfüm teninizden ayrılana kadar sizinle kalıyor. Ama oldukça doğal ve klas haliyle... Gül kokusunu sevmeyenlerin bile seveceği bir koku bu.

- La Fille de Berlin, çiçeksi koku ailesine ait bir parfüm. Gül ve karabibere, menekşe, pembe biber, laden reçinesi ve musk notaları da eşlik ediyor.

- Dünyanın en çok satan niş parfüm markalarından biri olan Serge Lutens, yaratıcısının eşsiz karakterinden ortaya çıkan elegan kokulardan oluşuyor. Lutens’in yarattığı tüm parfümler, Fas’ın mistik ve oryantal havasını yansıtmaktadır. Bu yüzden Serge Lutens parfümleri saf, zengin ve büyüleyicidir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
SHISEIDO GÜNEŞ %20 İNDİRİM
Kampanya Aç