MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


500
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SERGE LUTENS

NUIT DE CELLOPHANE (100ML)

100ML

Eau De Parfum – Çiçeksi

850,00 TL


1350,00 TL

Sepete Ekle Buton

Serge Lutens Nuit De Cellophane EDP, yasemin, mandalina ve Çin osmanthusu notalarıyla sizi keyifli bir seyahate çıkarıyor. Çiçeksi koku ailesine ait olan parfüm, etrafınıza ferahlık saçacak.Hem erkekler hem kadınlar için bu parfüm soğuk kış günlerinde yazı, sıcak yaz günlerinde taze bir ilkbahar sabahını anımsatıyor. O kadar naif ve hassas... Işıltılı, meyvemsi ve nazik bir ruha bürünmüş oldukça ilgi çekici bir parfüm.

“Daha önce osmanthus çiçeği koklamış mıydınız? Beyaz veya turuncumsu bir çiçektir. Sımsıkı salkımları ile mandalinamsı bir yasemin kokusu yayar çevresine... Sıcak bir yaz gününde ferahlık saçar.” - Serge Lutens

- Serge Lutens Nuit De Cellophane, Çin osmanthusu, mandalina ve yasemin notaları ile çiçeksi, meyvemsi ve ferahlatan bir parfüm.


- Neredeyse osmanthus çiçeğine adandığını düşünülen parfüm, 2009 yılında yaratıldı.

- Duyularda taze ve naif bir his bırakan Serge Lutens Nuit De Cellophane, tüm mevsimlere hitap eden enteredan bir koku aynı zamanda. Parfüm kışın yazı, yazın baharı anımsatıyor.

- Hem kadınların hem erkeklerin keyifle kullanabileceği özel bir parfüm.

- Dünyanın en çok satan niş parfüm markalarından biri olan Serge Lutens, yaratıcısının eşsiz karakterinden ortaya çıkan elegan kokulardan oluşuyor. Lutens’in yarattığı tüm parfümler, Fas’ın mistik ve oryantal havasını yansıtmaktadır. Bu yüzden Serge Lutens parfümleri saf, zengin ve büyüleyicidir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter