MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


500
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SERGE LUTENS

SANTAL MAJUSCULE (100ML)

100ML

Eau De Parfum – Odunsu

850,00 TL


1350,00 TL

Sepete Ekle Buton

Serge Lutens Santal Majuscule EDP, sandal, Damas gülü, kakao ve erik içeriğiyle sıcak, tamamlayıcı ve kremsi bir his yaratıyor... Serge Lutens Black Collection serisinin en bütünleştirici bireyi olan Santal Majuscule, zengin içeriği ve yoğun konsantrasyonu sayesinde gün boyu etkisini koruyor. Rahatlatıcı odunsu kokusuyla hem erkekler hem kadınlar için efsanevi, saf ve esaslı bir parfüm. Sandal ağacı ile sıradışı bir yolculuk için Santal Majuscule EDP’yi tercih edebilirsiniz.

“Büyük harflerle doğanın büyüklüğü! Kakaonun acısıyla pudralanmış sandal, kadifeden derin tuzağa batıyor.” - Serge Lutens

- Serge Lutens, Santal Majuscule yaratımını, sessizliğin erdemini kanıtlamak istercesine gerçekleştirmiştir. Kakao notasıyla pudralanmış sandal, tüm baskınlığını koruyarak; kremsi ve sıcak bir his yaratır.

- Bu parfüm için anahtar kelimeler kesinlikle efsanevi, saf ve esaslı olabilir.

- Sandal, Damas gülü, kakao ve erik içeriğiyle rahatlatıcı odunsu koku ailesine ait olan Santal Majuscule , hem erkekler hem kadınlar için şiir gibi bir parfüm.

- Dünyanın en çok satan niş parfüm markalarından biri olan Serge Lutens, yaratıcısının eşsiz karakterinden ortaya çıkan elegan kokulardan oluşuyor. Lutens’in yarattığı tüm parfümler, Fas’ın mistik ve oryantal havasını yansıtmaktadır. Bu yüzden Serge Lutens parfümleri saf, zengin ve büyüleyicidir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter