​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

SHISEIDO EVER BLOOM SET

Shiseido Ever Bloom Parfüm Seti

429

429,00 TL

Shiseido Ever Bloom Set, Ever Bloom parfüm (90ML), Body Lotion (50ML) ve Ever Bloom tester’dan (10ML) oluşuyor. Orijinal boy parfüm fiyatına losyon ve tester hediye!

Shiseido Ever Bloom parfüm (90ML), tüm bakışları ve kalpleri fethedecek güce sahip bir kokudur. Güçlü ve zarif kadınlar için yaratılan Ever Bloom, Shiseido’nun kurucusu Shinzo Fukuhara’nın oğlunun 1940 yılında çektiği siyah-beyaz bir kamelya fotoğrafından ilham alınarak tasarlandı. Narin beyaz çiçeklerin kullanıldığı parfüm doğal çiçeksi kokusuyla, iddiayı ve zarafeti bir arada sunuyor. Parfümde, alt nota, portakal çiçeği, gardenya ve miskle taçlandırılmış. Üst nota ise nilüfer, gül esansı ve sıklamenin harmanı ile...

Ever Bloom Body Lotion (50ML), Ever Bloom parfüm ile aynı notaları içeren vücut losyonu. Tüm vücuda kullanılabilir. Cildi nemlendirir, yumuşatır ve kokusuyla parfüm etkisi yaratır. Parfümle birlikte kullanıldığında kokunun kalıcılığını tüm gün sürer.

Özellikle duştan sonra tüm vücudunuza losyonu uygulayıp biraz bekleyin. Sonra parfümünüzü sıkın. Kokunun güçlü etkisini saatler boyu hissedeceksiniz.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL