MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


341
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

THE SUMMER BOX

The Summer Box Yaz Kiti

390,00 TL


731,00 TL

Sepete Ekle Buton

The Summer Box, hem yüzünüz hem vücudunuz için harika bir yaz bakım seti. Sette: Shiseido Rising Sun EDT Parfüm (100ML), Shiseido Bikini Ready Kit Vücut Koruyucu ve Kusursuzlaştırıcı Kit, Waso Reset Cleanser Squad (Sarı-Japon Ayva Özlü) Detoks Etkili Cilt Temizleyici bulunuyor. Setin gerçek değeri 731TL’dir. Setteki ürünlerin detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
UV LIP COLOR SPLASH SPF30

SHISEIDO

UV LIP COLOR SPLASH SPF30

UV Korumalı Şeffaf/Renkli Dudak Nemlendiricisi

195,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Rising Sun EDT Parfüm (100ML)
Tam bir yaz kokusu! Çiçeksi ve ferah bir parfüm. Sizi, aydınlık, güneşli bir havada dolaşmaya davet ediyor. Canlı ve taze hissettiriyor. Çiçeksi bu parfümde, limon ve deniz akorları ylang-ylang, gül, yasemin, erik ve miskle buluşuyor.

Shiseido Bikini Ready Kit Vücut Koruyucu ve Kusursuzlaştırıcı Kit
Bu kit, vücudunuzun güzelliği ve bakımı için seçilen 3 deluxe boy üründen oluşuyor. Bu sette: Refining Body Exfoliator 30ML (Vücut Peeling’i), Expert Sun Lotion Plus SPF50 30ML (Güneş Koruma Losyonu) ve After-Sun Intensive Recovery Emulsion 30ML (Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu) yer alıyor.

-Refining Body Exfoliator 30ML (Vücut Peeling’i)
Olağanüstü lüks hissi ile anında mükemmel bir arındırma sağlar. Cildin nemini korurken, ölü yüzey hücrelerini nazikçe temizler. Cildin hem tonunu hem de rengini düzeltir.

- Expert Sun Lotion Plus SPF50 30ML (Güneş Koruma Losyonu)
Bu yenilikçi güneş losyonu, cildiniz için güçlü bir koruma sağlayarak terleme veya suyla temas halinde dahi çok daha etkili bir koruma sağlar. Terleme veya suyla temas halinde pozitif tepki vererek ekstra güçlü koruma sağlayan WetForce Teknolojisi ile formüle edilmiştir. Cildi UVA/UVB ışınlarından ve ışın yaşlanmasına karşı korur. Aynı zamanda kuruluk, oksidasyon ve hücre DNA hasarından korumak için cilt bakımı içeriklerine sahiptir. Kolay uygulanabilir ve nazik yapısıyla yüksek koruma sağlar. Uygulandıktan sonra şeffaf bir dokuya dönüşür, tende beyaz iz bırakmaz.

- After-Sun Intensive Recovery Emulsion 30ML (Güneş Sonrası Yoğun Bakım Emülsiyonu)
Son derece besleyici içerikleriyle güneş sonrasında cildin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş, canlandırıcı ve onarıcı güneş sonrası emülsiyonudur. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi tazeler ve bronzluğun ömrünü uzatır. Cildi yeniden yapılandırır; cilde hem esneklik hem ışıltı katar. Güneşten gerilmiş cildi rahatlatmak için hızla nüfuz eder.

Waso Reset Cleanser Squad (Sarı-Japon Ayva Özlü) Detoks Etkili Cilt Temizleyici
Bu temizleyici cildinizi tazelemeye yardımcı olurken cildin temel nemini korur. Bu temizleyicinin asli görevi makyaj çıkarmak değil; cildinizi temizleyip tazelemektir. Cildinizi detoksifiye etmek istiyorsanız ancak kurutmaktan korkuyorsanız, bu temizleyici sizin için yapıldı. Bu temizleyiciyi deneyen kadınların % 96'sı, cildin nemini bozmadan nazikçe temizlediği konusunda hem fikir oldu. Bu köpüren temizleyici cildinizi arındırmaya ve fazla sebumu gözeneklerden gidermeye yardımcı olur. Yumuşak köpük yapısı, gözeneklerdeki kirden ve aşırı sebumdan kaynaklanan problemleri çözmek için özel granüller içerir.

Etken maddesi Japon ayva özüdür. Strese karşı cildin direnci güçlendirir. Güzelleştirme etkileriyle bilinen C vitamini bakımından zengindir. Cilde enerji ve canlılık verir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
UV LIP COLOR SPLASH SPF30
SHISEIDO
10ML
UV LIP COLOR SPLASH SPF30
UV Korumalı Şeffaf/Renkli Dudak Nemlendiricisi

Shiseido UV Lip Color Splash SPF30, güçlü güneş ışığında bile dudakları nemli tutan ve SPF30 ile UV ışınlarından koruyan şeffaf renkli dudak nemlendiricisidir. Nemi dudaklara hapseder. Hafif yapısıyla rahatsızlık hissi vermez. Dudakları korurken aynı zamanda güzel ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Uygulaması çok kolaydır ve anında etkilidir. Dudakları yumuşak yapar ve sağlıklı bir görüntü verir. Uygulamadan saatler sonra bile dudaklarınız iyi görünmeye devam eder. Parlak ve şeffaf bir bitiş için ürünü tek başına kullanabilirsiniz ya da renge canlılık katmak için rujdan sonra uygulayabilirsiniz. Yaz ve kış kullanabileceğiniz bu ürünün 2 rengi vardır. Bu renkler dudaklara şeffaf bir tazelik ve parlaklık verirler.
RENK
Uluru Red (Kırmızı)
Tahiti Blue (Açık Mavi)
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
195,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter