MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


%68
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
PENHALIGON'S

TRADE ROUTES ALIZARIN (100ML)

100ML

Eau De Parfum - Çiçeksi Odunsu

496,00 TL


1550,00 TL

Sepete Ekle Buton

Penhaligon’s Alizarin EDP, markanın Trade Routes koleksiyonuna ait parfümlerinden biri. Parfüm ilhamını değerli ipekler ve güzel işlemeli kumaşlardan alır. Trade Routes serisinin ilham kaynağı zaten ticari yollardır. Parfümün belli başlı notalarını mandalina, sümbül çiçeği, iris kökü, mimoza, ud, deri, tütsü ve vetiver oluşturuyor. Alizarin EDP, çiçeksi odunsu koku ailesine aittir. Geleneksel ve gizemli bir parfüm.

- Penhaligon’s Trade Routes serisi ismini ticari yollardan alır. Çünkü mistik ve uzak topraklara yolculuk, çay, baharat, ipek, inci, rom, egzotik içerikler bu serinin ilham kaynağıdır.

“Tapınakların arasından süzülen ışık hüzmelerini yakalamaya çalışırken, sözsüz, sessiz huzur dolu bir an hissetmek için bir tütsü dumanı sizi davet eder. İşte o kutsal an Agarbathi’yi anımsatır...”

- Agarbathi, 2017 yılında yaratıldı. Parfüm, oldukça özel bir kokuya sahiptir.

- Parfüm, duyularınızın tamamına hitap eden oldukça çekici bir kokuya sahip. Bu açıdan bakıldığında mistik bir havaya da sahip. Parfüm, içeriğindeki bergamot ve pembe meyvelerin enerjisini, kutsal reçine Oliban, Himalaya yaseminleri ve sandal ağacıyla birleştirerek sizi adeta gizemli bir yolculuğa davet ediyor.

- Agarbathi EDP, çiçeksi oryantal koku ailesine aittir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter