MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


500
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SERGE LUTENS

UN BOIS VANILLE (100ML)

100ML

Eau De Parfum - Tatlı

850,00 TL


1350,00 TL

Sepete Ekle Buton

Serge Lutens Un Bois Vanille EDP, vanilya, sandal ağacı ve meyan notalarıyla oldukça çekici bir kokuya sahip parfüm. Parfümün diğer notaları arasında hindistan cevizi sütü, balmumu, acı badem, misk, benzoin, ahşap ve tonka fasulyesi de bulunuyor. Maskülen ve feminen çizginin ortasında, kullanıcısının cinsiyetine göre karakterize olan çok farklı bir koku. Hem kadınlara hem erkeklere hitap ediyor. Tatlı koku ailesine ait olan Un Bois Vanille, sizi ateşe davet ediyor. Eşlik eder misiniz?

“Freud’u açıklayacak olursam; pişmanlık hisseden şeytan değil, iyilerdir. Vanilya da şeytan gibi siyahı sever. Burada duygusallığa yer yoktur!” - Serge Lutens

- Christopher Sheldrake tarafından 2003 yılında yaratılan parfümde sandal ağacı, siyah meyan kökü, hindistan cevizi sütü, balmumu, acı badem, misk, vanilya, benzoin ahşap ve tonka fasulyesi notaları bulunuyor.

- Serge Lutens Un Bois Vanille, cazibenin diğer adı adeta. Seksi bir parfüm arayanlar için doğru adres!

- Serge Lutens bu parfümü “şehvetli, ışıldayan ve sert” olarak tanımlıyor. Bu tanımlamalar bile oldukça ilgi uyandırıcı öyle değil mi?

- Tutkulu kadınlar ve tutkulu erkekler, Un Bois Vanille sizin için yapıldı.

- Dünyanın en çok satan niş parfüm markalarından biri olan Serge Lutens, yaratıcısının eşsiz karakterinden ortaya çıkan elegan kokulardan oluşuyor. Lutens’in yarattığı tüm parfümler, Fas’ın mistik ve oryantal havasını yansıtmaktadır. Bu yüzden Serge Lutens parfümleri saf, zengin ve büyüleyicidir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter