MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


500
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SERGE LUTENS

VETIVER ORIENTAL (100ML)

100ML

Eau De Parfum - Odunsu

850,00 TL


1350,00 TL

Sepete Ekle Buton

Serge Lutens Vetiver Oriental EDP, vetiverin tamamen benzersiz bir yorumu. Vetiver haricinde parfümün içeriğinde Peru reçinesi, aselbent, çikolata, misk, amber, yosunlar, sandal ağacı, labdanum notaları yer alıyor. Odunsu koku ailesine ait olan parfüm, zengin ve çarpıcı. Hem erkekler hem kadınlar için tasarlanmış olan bu parfüm için nadir, sıcak ve baş döndürücü diyebiliriz.

“Her zaman kokladığımız cologne parfümlerde yer alan vetiverin kadınsı yanı, artık bir parfüm şişesinde.” - Serge Lutens

- Serge Lutens Vetiver Oriental, benzoin ve labdanumun lüks balzamik aksanlarıyla bizi büyülüyor. Üst notaların daha parlak, daha aromatik vetiverinden ve irisin toprakta solgunlaşmasından hareketle, parfüm oldukça derinleşiyor. Topraklı, reçineli notaların ve koyu, acı çikolatanın nefes kesici güzelliği kokuya olduğu gibi işliyor.

- Yumuşak misk, altın rengi kehribar, tatlı sandal ağacı ve sıcak, ipeksi pürüzsüz labdanumun temel notaları ile zenginleşen koku, odunsu oryantal parfümlerin olağanüstü lüks, gizemli güzelliğini adeta bize kanıtlıyor.

- Odunsu koku ailesine ait olan parfüm, hem kadınlar hem erkekler için oldukça zengin ve çarpıcı bir koku. Lüksün bir diğer adı denilebilir.

- Dünyanın en çok satan niş parfüm markalarından biri olan Serge Lutens, yaratıcısının eşsiz karakterinden ortaya çıkan elegan kokulardan oluşuyor. Lutens’in yarattığı tüm parfümler, Fas’ın mistik ve oryantal havasını yansıtmaktadır. Bu yüzden Serge Lutens parfümleri saf, zengin ve büyüleyicidir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter