​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


303 Bright Blue
%50
MAKE UP FOR EVER

AQUARELLE

Yüz Ve Vücut Için Likit Boya

18

18,50 TL


37,00 TL

Bu yoğun renkli likit ürün, bir fırça kullanarak cilde ince renkli tasarımlar çizmenizi ya da bir süngerle küçük alanları kapatmanızı sağlar.

RENKRENK SEÇİN!
Bu yoğun renkli likit ürün, bir fırça kullanarak cilde ince renkli tasarımlar çizmenizi ya da bir süngerle küçük alanları kapatmanızı sağlar. Kolayca birbirine karıştırılabilen mat ve pırıltılı renkleri bulunmaktadır
Fırçanızı ya da süngerinizi nemlendirip Aquarelle ürününden az miktarda alın ve yağsız, kuru bir cilde uygulayın. Kapatmanız gereken yüzeye bağlı olarak fırçanızın genişliğini seçin. Rengi yoğunlaştırmak için birkaç tabaka halinde uygulayın. Aquacolor ılık su ve hafif sabunla ya da Cleansing Milk kullanılarak kolayca çıkarılabilir. Bu Aquarelle ürünleri, parti makyajı (eyeliner, vücut boyama sanatı, v.b.) için yenilikçi bir ürün arayan kadınlar ya da çocukları (doğum günleri, karnavallar, çocuk partileri, v.b.) için kolay uygulanan ve kolay çıkarılan bir ürün arayan anne-babalar için tasarlanmıştır.

Saçlarınızı renklendirmek ya da gri bir renk kazandırmak için renkleri bir spatula üzerinde karıştırın, sonra karışımı bir fırça yardımıyla uygulayın. Daha sonra kurumadan önce çok ince bir tarakla saçlarınıza dağıtın. Ekstra yansıma ve parlaklık efektleri sağlamak için Aquarelle ürününü bir spatula üzerinde bir miktar Star Powder ya da Glitters’la karıştırın. İnce bir fırçayla küçük geçici dövmeler ve etnik tasarımlar çizin. Kuruduğunda süslemek için bir miktar Star Powder, Diamond Powder, ışıltıları ya da vücut taşlarını ekleyin. Bir fırça yardımıyla rengi uygulayarak ve sonra ince bir tarakla dağıtarak saçlarda renkli şeritler oluşturun, şakaklara ya da bıyıklara gri renk kazandırın ya da gri renkli saçları gizleyin.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL