​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


WHITE CLOWN
%50
MAKE UP FOR EVER

WHITE CLOWN

100 GR

Palyaço Beyazı

137

137,00 TL


274,00 TL

Bu yoğun ve kremsi renkler cildi kusursuz bir şekilde kapatır.Aynı zamanda çocuklar için parti ve tatil makyajı olarak da kullanılabilir.

Bu yoğun ve kremsi renkler cildi kusursuz bir şekilde kapatır. Uygulanan miktara bağlı olarak çok çeşitli etkiler oluşturmak için renkler kolay bir şekilde gölgelendirilebilir. Aynı zamanda çocuklar için parti ve tatil makyajı olarak da kullanılabilir.
Bir fırça yardımıyla ya da bir süngerle küçük vuruşlarla uygulayın. İstenilen etkileri elde edene kadar birkaç kez uygulayın. Sabitlemek için hafifçe pudralayın. Cleansing Oil ya da su ve hafif sabunla temizleyin. Yüzde renk dokunuşları yaratmak için Gres Boyalar her türlü fondötenle karıştırılabilir. Tereddüt etmeden çok miktarda ürün kullanabilir ve anında kapatıcılık sağlamak için ürünü ısıtabilirsiniz.

Daha beyaz bir ton için hafif vuruşlarla ürün tabakasını yeniden uygulayın. Clown White ürünü üzerinde renkli gres boyalarını kullanmak mümkündür. Donuk bir görünüm kazandırmak için White Clown ürününü, beyaz HD Powder ya da 0 No.lu toz pudrayla sabitleyin. Çocuklar ve karnavallar için yüz boyama ürünü olarak kullanmak için de harikadır. Amatörler için bile kolayca uygulanabilen bu ürün kolayca karıştırılabilir ve her zaman iyi bir görünüm kazandırır!
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL