​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


01 Diamond
%50
MAKE UP FOR EVER

CRYSTAL STRASS

50 PA

Kristal Taşlar

26

26,00 TL


52,00 TL

Defilelerde ve fotoğraf çekimlerinde geniş ölçüde kullanılan bu cilt takıları, vücudunuzun vurgulamak istediğiniz herhangi bir kısmına uygulanabilir.

RENKRENK SEÇİN!
Defilelerde ve fotoğraf çekimlerinde geniş ölçüde kullanılan bu cilt takıları, vücudunuzun vurgulamak istediğiniz herhangi bir kısmına uygulanabilir. Bu değerli taşlar, bu alanları vurgulamanıza yardımcı olur ve piercing gibi durur.
Eğik uçlu cımbızı kullanarak taşları kutusundan alın. Bir pamuklu çubuk yardımıyla False Eyelash Glue yapıştırıcısını parlak olmayan tarafında kullanarak ve daha sonra cilde yapıştırarak uygulayın. Sanatsal vücut tasarımları yapmak, sahte piercing görünümü elde etmek, oryantal ya da etnik bir görünüm elde etmek ya da göz alıcı bir gece ve parti makyajı uygulamak isteyen kadınlar için tasarlanmıştır. Yanlış yapmadan makyajınıza son bir dokunuş eklemek için kristalin uygulanacağı yeri beyaz bir kalemle işaretleyin ve sonra taşı uygulayın. Kullandıktan sonra cımbızla çıkarın ve kutusuna geri koyun.

Ciltte kalabilecek herhangi bir yapıştırıcı kalıntısını, makyaj temizleyiciye batırılmış bir pamuklu çubuk yardımıyla çıkarın. Uzun süre kalıcı etnik tasarımlar ve sahte percingler için suya dayanıklı bir kirpik yapıştırıcısı (Colle Duo) kullanın. Pudra ve fondöten parıltısını donuklaştıracağından dolayı taşları son adımda uygulayın. Kristal bir eyeliner yaratmak için taşları tek tek üst kirpik çizgisine yapıştırın. Alt kirpiklerinize uyguladığınızda, elmas şekilli bir gözyaşı melankolik bir Pierrot dokunuşu yaratacaktır. Gözlerinizin kenarında küçük elmas taşı, gözlerinizin ışık saçmasını sağlayacaktır. 18. Yüzyılın modası olan bir güzellik beni oluşturmak için yanağınızın üst kısmına tek büyük bir renkli taş yapıştırın. Herhangi bir leke ya da küçük bir izi gizlemek için bu taşları kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL