​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

FLUO NIGHT

3 GR

Uv Işıkta Parlayan Toz Renk

90

90,00 TL

FLUO NIGHT, yalnızca flüorışıl bir etkiye sahip değildir aynı zamanda UV ışınlarına karşı da anında ve yoğun bir karşı etki oluşturur.

RENKRENK SEÇİN!
FLUO NIGHT – ekstra ince toz halinde gerçek pigmentler- , yalnızca flüorışıl bir etkiye sahip değildir aynı zamanda UV ışınlarına karşı da anında ve yoğun bir karşı etki oluşturur. Bu makyaj grubu, eşsiz ve evrensel bir “görünmez” beyaz renk tonu dahil olmak üzere 8 renk tonundan oluşur. Yumuşak dokusu hızlı ve etkili bir şekilde uygulanmasına imkan tanır, mükemmel bir kapatıcılık sağlar ve çeşitli ve uzun süre kalıcı etkiler yaratılmasına yardımcı olur. Olağanüstü derecede katışıksız ve parlak olan bu renk tonları, her türlü sanatsal makyaja mükemmel şekilde uyumludur (Diğerlerinin yanı sıra Vücut Boyama).
Bu ürün her ihtiyaca cevap verecek şekilde her türlü ürün yapısıyla (dudak parlatıcı, saç jölesi, maskara, fondöten, Flash Color, Vücut Boyama ürünleri, v.b.) karıştırılabilir. FLUO NIGHT, renkleri belirginleştirmek ve ürünleri UV ışınlarına karşı etki yapacak flüorışıl bir makyaja dönüştürmek için kullanılabilir. Diğer ürünlere eklenen beyaz, yarı saydam pigmen, rengi değiştirmeden aynı etkinin yaratılmasını sağlar. Uzun süre kalıcı ya da suya dayanıklı bir etki yaratmak için Mist & Fix ya da Aqua Seal ürünleriyle karıştırılabilir. Bu pigmentler çok uçucu olduğu için cildinizde kalabilecek ürünlerin çıkarılmasını kolaylaştırması amacıyla pigmentlerden önce yüzünüze ya da vücudunuza bol miktarda toz pudra uygulamanızı tavsiye ederiz.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL