​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

ADVANCED BODY CREATOR AROMATIC SCULPTING GEL (200ML)

200 ML

Selülit Giderici Aromatik Vücut Jeli

249

249,00 TL

Shiseido Advanced Body Creator Aromatic Sculpting Gel, vücut hatlarını güzelleştiren ve cildi pürüzleştirip sıkılaştıran selülitler üzerinde etkili vücut jelidir. 200ML.

Birlikte Kullan
SMOOTHING BODY CLEANSING MILK

SHISEIDO

SMOOTHING BODY CLEANSING MILK

Pürüzsüzleştiren Vücut Temizleme Sütü

102,00 TL
HIZLI İNCELE

Shiseido Advanced Body Creator Aromatic Sculpting Gel, vücut hatlarını düzelten, cildin görünümüne olumlu etkileri olan serinletici vücut jelidir. Pürüzsüz ve sıkı konturlar için selülitin neden olduğu "portakal kabuğu" görünümünü azaltan ve yağların ayrılmasını teşvik eden benzersiz Sculpting Plant Kompleksini içerir.  Ayrıca Shiseido Advanced Body Creator Aromatic Sculpting Gel tazeleyici ve canlandırıcı bir kokuya sahiptir.Shiseido Advanced Body Creator Aromatic Sculpting Gel’in içeriğindeki Sculpting Plant Kompleksi, selülitin görünümü azaltmaya yardımcı olur. Jelin kokusu, baharat ve greyfurt aromalarını içeren etkili SLM kokusu ve narin Japon "KUROHO" kokusuyla geliştirilmiştir.


200ML.
Duş sonrası kalça ve karın bölgelerine masaj yaparak uygulanmalıdır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
200 ML
SMOOTHING BODY CLEANSING MILK
102
Pürüzsüzleştiren Vücut Temizleme Sütü

Cildin doğal nemini yok etmeden etkin şekilde temizlik sağlayan köpüklü vücut temizleme sütü. O saf zengin köpük cildi etkili olarak temizler.Yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Nemlendirici içerikler, cildin temel hidrasyonunu muhafaza eder. Hem köpük banyosunda hem de duşta kullanılmak için formüle edilmiştir.102,00 TL