​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


88
MARRAKESH

ENDZ SET

Yıpranmış, Kırık Uçlu Saçlar için Onarıcı Set

132 MT Puan İcon

132,00 TL


220,00 TL

Benim Olmalı Buton
Sepete Ekle Buton

Marrakesh Endz Set, çok yıpranmış, uçları kırık saçlar için en güçlü saç bakım onarıcı 2 ürünü bir araya getiriyor. Sette Endz (118ML) ve Argan Oil (60ML) yer alıyor. Endz, uçları kırılmış, yıpranmış, hacimsiz ve neme ihtiyaç duyan saçları onaran ve saçta oluşan hasarı engelleyen durulanmayan saç bakım kürüdür. Argan Oil ise işlem görmüş ve matlaşmış saçlara parlaklığını geri kazandırır. Hafif yapısıyla saçlara hemen nüfuz ederek yağlı görünüm vermeden saça bakım yapar. Saçlardaki elektriklenmeyi önler. Ürünlerin detayları aşağıdadır. Setin gerçek değeri 220TL'dir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
ORIGINAL SHAMPOO

MARRAKESH

ORIGINAL SHAMPOO

Besleyici ve Güçlendirici Şampuan

76,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Yıpranmış, Kırık Uçlu Saçlar için Onarıcı Set:

- Boyalı, yıpranmış, uçları kırık saçlar için onarıcı ve düzeltici saç bakım setidir. Sette: Endz (118ML) ve Argan Oil (60ML) yer alıyor

- Marrakesh Endz, uçları kırılmış, yıpranmış, hacimsiz ve neme ihtiyaç duyan saçları onaran ve saçta oluşan hasarı engelleyen durulanmayan saç bakım kürüdür. İçeriğindeki buğday proteini sayesinde saçın dokusunu ve yapısını belirgin olarak güçlendirir.

- Marrakesh Argan Oil, kuru saçlara parlaklık, bakım ve korumayı bir arada sağlayan saç bakım yağıdır. Hafif yapısıyla saçlara hemen nüfuz ederek yağlı görünüm vermeden saça anında bakım yapar. Kenevir ve argan özleriyle geliştirilen özel formülü saçı derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.

- Bu set sayesinde saçlar daha güçlü, yumuşak ve nemli hale gelir. İşlem görmüş ve matlaşmış saçlar parlaklığını geri kazanır.

- Saç uçları kalınlaşırken elektriklemeyi önler.

- Isı ile şekillendirmelere karşı saçları güçlendirir ve çevresel faktörlere karşı koruma sağlar.
- Saçlarınızı Marrakesh Şampuan ile yıkadıktan ve Marrakesh Bakım kremini uyguladıktan sonra Marrakesh Endz bakım kürünü ıslaklığı alınmış nemli saçlara uygulayın. Avuç içine yeterli miktarda aldığınız Marrakesh Endz bakım kürünü saçlarınızın boy ve uç kısımlarına eşit miktarda yedirin. Ardından daha güçlü bir bakım etkisi için saçın sadece uç kısımlarına Marrakesh Argan Oil’i uygulayabilirsiniz.

- İki ürün de günlük olarak kullanılabilir. Ayrı ayrı kullanabileceğiniz gibi çok daha güçlü etki için birlikte de kullanabilirsiniz.

- Maske etkisi için haftada 1-2 defa duştan birkaç saat önce Argan Oil’i tüm saçınıza sürüp bekletin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MARRAKESH
355ML
ORIGINAL SHAMPOO
76 MT Puan Buton
Besleyici ve Güçlendirici Şampuan

Marrakesh Original Shampoo, kenevir ve argan yağı özü içeren formülü ile saçları besleyen ve güçlendiren şampuandır. İlk uygulamada saçların yeniden ışıltıya kavuşmasına yardımcı olur. Doğal içeriği ile hassas saç dipleri için uygundur. Tüm saç tipleri için uygundur. 335ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
76,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç