MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
ASHLEY JOY

REPAIRING HAIR CARE MOUSSE - FOR STRAIGHT HAIR

150 ML

Onarıcı ve Şekillendirici Saç Bakım Köpüğü – Düz Saçlar için

42,90 TL

Sepete Ekle Buton

Ashley Joy Hair Care Mousse, düz saçlar için onarıcı ve şekillendirici saç bakım köpüğüdür. Zengin bitkisel yağ karışımının sağladığı E vitamini ile saçlarda meydana gelen kırıkların, güneş ışığı kaynaklı kopmaların önlenmesine ve saç renginin korunmasına yardımcı olur.Sakız aromasından oluşan hoş bir kokuya sahiptir. İçeriğindeki aloe vera, soya proteini ve bitki özleri sayesinde saçı güçlendirmeyi hedeflerken, süt proteini ile her bir saç telinin dayanıklılığını arttırır. Saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda bakım yapmanıza imkan verir.

Birlikte Kullan
DEEP REPAIR SHAMPOO

ASHLEY JOY

DEEP REPAIR SHAMPOO

Yoğun Onarıcı Şampuan

54,95 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Düz saçlar için tasarlanmış onarıcı ve şekillendirici saç bakım köpüğüdür.

- Formülündeki keratin yıpranmış ve parlaklığını yitirmiş saçların onarılmasını destekler, canlı ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlar.

- E vitamini ile saçlarda meydana gelen kırıkların, güneş ışığı kaynaklı kopmaların önlenmesine ve saç renginin korunmasına yardımcı olur.

- İçeriğindeki aloe vera, soya proteini ve bitki özleri sayesinde saçı güçlendirmeyi hedeflerken, süt proteini ile her bir saç telinin dayanıklılığını arttırır.

- Saçlarınızı şekillendirirken bakım yapan bir üründür.
- Parmaklarınızı kullanarak köpüğü saç uçlarına doğru tüm saçınıza yedirin. Köpük uçlara ulaşmadıysa yani yeterli gelmediyse daha çok köpük kullanabilirsiniz. Geniş dişli bir tarakla yahut yumuşak uçlu fırçayla da köpüğü saça yayabilirsiniz.

- Saç köpüğü kurudukça saçınızı havalandırır ve güçlendirir. Saç kurutma makinesini düşük ayara alıp köklere odaklanarak saçınızı kurutun. Saç köklerinizi kurutarak istediğiniz saç şekli daha uzun süre korunacak ve saçlarınız havalı gözükecektir.

- Fön makinasını kullanmadan da kendi haline bırakıp şekil almasını sağlayabilirsiniz.

- Hafif nemli saçlarda köpük çok daha iyi sonuç verir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
DEEP REPAIR SHAMPOO
ASHLEY JOY
400ML
DEEP REPAIR SHAMPOO
Yoğun Onarıcı Şampuan

Ashley Joy Deep Repair Shampoo, yıpranmış saçlarınızın daha dayanıklı olmasına yardımcı olan yoğun onarıcı şampuandır. İşlem görmüş, ısı ve çevresel faktörlerden hasar görmüş saçlarınızı güçlendirerek, yeniden yapılanmasını destekler. İçeriğinde bulunan biberiye özü saçınızı derinlemesine temizlemeyi hedeflerken, mineraller ile zayıf saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur. Sodium PCA ile geliştirilen formül saçınızı ve saç derinizi nemlendirmeyi amaçlar. Paraben ve Parafin içermez.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
54,95 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter