​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MARRAKESH

MARRAKESH HAIR REPAIR SET

Saç Bakım Seti

168

168,00 TL

Marrakesh Hair Repair Set, Marrakesh markasının en güçlü saç bakım ürünlerini bir araya getiriyor. Sette: Endz (118ML), Miracle Masque (118ML), Marrakesh X (118ML), Marrakesh Oil (30ML) yer alıyor. Ürünlerin detayları aşağıdadır. Setin gerçek değeri 287 TL'dir.

Birlikte Kullan
ORIGINAL SHAMPOO

MARRAKESH

ORIGINAL SHAMPOO

Besleyici ve Güçlendirici Şampuan

76,00 TL
HIZLI İNCELE
Marrakesh Endz, uçları kırılmış, yıpranmış, hacimsiz ve neme ihtiyaç duyan saçları onaran ve saçta oluşan hasarı engelleyen saç bakım kürüdür. 118ML.

Marrakesh Miracle Masque, kenevir ve Argan yağı özü içeren formülü sayesinde saçlara elastikiyetini yeniden kazandıran mucize maskedir. 118ML.

Marrakesh X, saçı koruyan, elastikiyetini geri kazandıran içeriğinde 10 formül barındıran durulanmayan bakım kremidir. 118ML.

Marrakesh Oil , saçı onaran, çevreye karşı koruyan ve elektriklenmeyi önleyen hafif yapılı saç bakım yağıdır. 30ML.
Marrakesh Endz: Avuç içine yeterli gördüğünüz miktarı dökerek, saç uçlarına ve diplerine dairesel hareketlerle 2-3 dakika masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Marrakesh Miracle Masque: Şampuandan sonra yeterli miktarda maskeyi saçlarınızın boy ve uç kısımlarına eşit miktarda yedirin. En iyi sonuç için 15 dakika saçta bekletip bol su ile durulayın. Saçın ihtiyacına göre haftada 1 veya 2 defa uygulanabilir.

Marrakesh X: Avuç içine yeterli gördüğünüz miktarı dökerek, saç uçlarına ve diplerine sürebilirsiniz. Durulama gerektirmez.

Marrakesh Oil: Havlu ile ıslaklığı alınmış nemli saçlara uygulayın. Avuç içine az miktarda aldığınız Marrakesh Oil'ı saçlarınızın boy ve uç kısımlarına eşit miktarda yedirin, durulamayın , saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
MARRAKESH
355ML
ORIGINAL SHAMPOO
76
Besleyici ve Güçlendirici Şampuan

Marrakesh Original Shampoo, kenevir ve argan yağı özü içeren formülü ile saçları besleyen ve güçlendiren şampuandır. İlk uygulamada saçların yeniden ışıltıya kavuşmasına yardımcı olur. Doğal içeriği ile hassas saç dipleri için uygundur. Tüm saç tipleri için uygundur. 335ML.76,00 TL