​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MARRAKESH

ENDZ

118ML

Kırık Uç Önleyici Bakım Kürü

110

110,00 TL

Marrakesh Endz, uçları kırılmış, yıpranmış, hacimsiz ve neme ihtiyaç duyan saçları onaran ve saçta oluşan hasarı engelleyen durulanmayan saç bakım kürüdür. 118ML.

Birlikte Kullan
ORIGINAL SHAMPOO

MARRAKESH

ORIGINAL SHAMPOO

Besleyici ve Güçlendirici Şampuan

76,00 TL
HIZLI İNCELE
Marrakesh Endz, kırık, yıpranmış, hacimsiz ve neme ihtiyaç duyan saçları, pürüzsüzleştirir ve onarır. Saçı güçlendirirken daha sonra saçta oluşabilecek hasarları engeller. Saç uçlarını kalınlaştırırken saçta oluşan elektiriklemeyi önler. İçeriğindeki buğday proteini sayesinde saçın dokusunu ve yapısını belirgin olarak güçlendirir.
Saçlarınızı Marrakesh Şampuan ile yıkadıktan ve Marrakesh Bakım kremini uyguladıktan sonra Marrakesh Endz bakım kürünü ıslaklığı alınmış nemli saçlara uygulayın. Avuç içine yeterli miktarda aldığınız Marrakesh Endz bakım kürünü saçlarınızın boy ve uç kısımlarına eşit miktarda yedirinin. Uygulamadan sonra saçınızı durulamayın ve dilediğinizce şekil verin.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
MARRAKESH
355ML
ORIGINAL SHAMPOO
76
Besleyici ve Güçlendirici Şampuan

Marrakesh Original Shampoo, kenevir ve argan yağı özü içeren formülü ile saçları besleyen ve güçlendiren şampuandır. İlk uygulamada saçların yeniden ışıltıya kavuşmasına yardımcı olur. Doğal içeriği ile hassas saç dipleri için uygundur. Tüm saç tipleri için uygundur. 335ML.76,00 TL