​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


ONCTUOUS MOISTURE LOTION
%50
VALMONT

ONCTUOUS MOISTURE LOTION

Yaşlanma Karşıtı Bakım Losyonu

192

192,50 TL


385,00 TL

Valmont Onctuous Moisture Lotion, vücudun susuzluğunu giderici yaşlanma karşıtı bakım losyonudur. Cildi yumuşak ve pürüzsüz yapar.

Valmont Onctuous Moisture Lotion, olgun ve susuz kalmış ciltlerin kurtarıcısı olan bu çok etkili nemlendirme sütü 24 saatten uzun süren bir sonuç elde ediyor. Cilt daha yumuşak, ipeksi ve daha rahat bir hal alarak güzelliğe boğuluyor. Valmont Onctuous Moisture Lotion, cildin nem dengesini ve yaşlanmasını ele alarak, yoğun ve yenileyici bir nemlendirme sağlayıp cilde zindelik katıyor. Düzenli uygulandığında kuru ciltlerin meyilli olduğu pul pul dökülmeleri dengeleyerek cildi daha güzel ve yumuşak hale getiriyor. Valmont’un kilit bileşenleri ile formüle edilmiş olan Valmont Onctuous Moisture Lotion, yoğun nem kaynağı olan dengeleyici Moisture Balance şekeriyle zenginleştirilmiştir.

Cildin su rezervleri ve kaybettiği su arasındaki nazik denge zamanla bozulurken, Moisture Balance şekeri dengeyi yeniden sağlayarak nem akışını düzenler ve nemlendirmeyi en iyi seviyeye taşır.

Valmont Onctuous Moisture Lotion, sabah akşam ve banyo sonrası kuru cilde uygulayın. Hafif masaj hareketleriyle cildinizin ürünü emmesine yardımcı olun. 

Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL