​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

CHARLOTTE GAINSBOURG MULTIPLE TINT

Çok Amaçlı Stik Renklendirici (Sınırlı Üretim)

150

150,00 TL

Nars Multiple Tint, Charlotte Gainsbourg For Nars koleksiyonu için sınırlı sayıda üretilen çok amaçlı stik renklendiricidir. Dudaklara ve yanaklar için doğal ve sıcak tonlarda 3 rengi vardır: Alice (Canlı Kırmızı), Jeanette (Işıltılı Vişne), Jo (Açık Pembe). Vitamin E (enerji ve nem vermek için) ve bambu özleriyle (blur efekt için) zenginleştirilmiştir. Cilde taze, sağlıklı ve nemli bir görünüm verir. Satenimsi bitişlidir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
CHARLOTTE GAINSBOURG  VELVET DUO EYESHADOW

NARS

CHARLOTTE GAINSBOURG VELVET DUO EYESHADOW

Kadifemsi Bitişli İkili Far (Sınırlı Üretim)

125,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Multiple Tint:

- Charlotte Gainsbourg For Nars koleksiyonu için üretilen çok amaçlı stik renklendiricidir.

- Dudaklara ve yanaklara sağlıklı, taze, nemli ve canlı bir görünüm verir. Saten bitişlidir.

- Dudaklar ve yanaklar için doğal ve sıcak tonlarda 3 rengi vardır: Alice (Canlı Kırmızı), Jeanette (Işıltılı Vişne), Jo (Açık Pembe). Bu renkler, Gainsbourg'un zahmetsiz Fransız güzelliğinden ilham alınarak tasarlanmıştır.

- Charlotte Gainsbourg'un hikayesinden ve imza stilinden esinlenilerek sınırlı sayıda üretilen bir formüle sahiptir: Vitamin E (enerji ve nem vermek için) ve bambu özleriyle (blur efekt için) zenginleştirilmiştir.
- Doğal etki / Kuru kullanım: Yanaklara ya da dudaklara doğrudan stiği uygulayın ve parmak uçlarınızla dağıtın. İsterseniz fırça ile de dağıtabilirsiniz. Nars Kabuki Yachiyo fırça ile mükemmel uygulama yapabilirsiniz.

-Satenimsi etki / Nemli kullanım: Parmak uçlarınızı nemlendirin ve sonra ürünü parmağınıza değdirip küçük dokunuşlarla yanaklarınıza uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
CHARLOTTE GAINSBOURG VELVET DUO EYESHADOW
125
Kadifemsi Bitişli İkili Far (Sınırlı Üretim)

Nars Velvet Duo Eyeshadow, Charlotte Gainsbourg For Nars koleksiyonu için sınırlı sayıda üretilen ikili far paletidir. Gözlerde zengin gölgeler oluşturmak için tasarlanmış 2 rengi vardır: Rue Allent (Işıltılı Buz- Mat Koyu Yeşil), Old Church Street (Altın Şampanya- Mat Koyu Lacivert). Yoğun pigmentli bu farlar, yeni bir formülle tasarlanmışlardır; kadifemsi bir yapıya sahiptirler. Tek dokunuşla bile gözlere güçlü bir renk verirler.
RENK125,00 TL