MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


NARS

ERDEM BLUSH COLLECTION

10GR

Erdem Allık Koleksiyonu – Sınırlı Üretim

155 MT Puan İcon

155,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Erdem Blush, meşhur moda tasarımcısı Erdem Moralıoğlu'nun büyüleyici özgünlüğü ile Nars için hazırladığı koleksiyonda yer alan allıktır. İki renge sahiptir: Loves Me (altın ışıltılı çilek pembe) ve Loves Me Not (lavanta pembe). Sınırlı sayıda üretilen bu allıkların ambalajı da koleksiyondaki diğer ürünler gibi İngiliz vizyonerin imzası olan çiçek deseniyle tasarlandı. Bu allıkların ikisi de cilde ışığı yansıtan doğal bir parlaklık kazandırır. Cilde kadifemsi bir dokunuş ile sedefli bir yüzey verirler. Ciltte ağırlık yaratmayan şeffaf pigmentlerle yapılmışlardır. Kat kat uygulanabilir.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model N4050
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
ERDEM POISON ROSE LIP POWDER PALETTE

NARS

ERDEM POISON ROSE LIP POWDER PALETTE

Erdem Poison Rose Powder Dudak Paleti – Sınırlı Üretim

300,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Erdem Blush:

- Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Erdem Moralıoğlu'nun büyüleyici özgünlüğü ile Nars için hazırladığı koleksiyonda yer alan sınırlı üretim allıktır.

- İki renge sahiptir: Loves Me (altın ışıltılı çilek pembe) ve Loves Me Not (lavanta pembe).

- Bu allıkların ikisi de cilde ışığı yansıtan doğal bir parlaklık kazandırır. Cilde kadifemsi bir dokunuş ile sedefli bir yüzey verirler.

- Kat kat uygulanabilir.


- Pudra formlu olması kullanımı açısından da pratiklik sağlar. Nars Kabuki Yachiyo gibi fırçayla en güzel şekilde uygulayabilirsiniz.
- Yanaklarınızın üstüne Nars Yachiyo Kabuki Brush ile allığınızı uygulayabilirsiniz.

- Yanak rengi elmacık kemikleriyle sınırlı olmamalıdır. Yüzünüzün tamamında daha doğal görünümlü bir renk yaratmak için her zaman biraz saç çizgisine, çene kemiğine ve burnunuzun ucuna rengi dağıtın. Bu yüzden fırçada kalan ürünü alın ve saç çizgisinde, burun köprüsünde ve çenede gezdirebilirsiniz. Görüntüde bütünlük sağlar.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ERDEM POISON ROSE LIP POWDER PALETTE
NARS
ERDEM POISON ROSE LIP POWDER PALETTE
300 MT Puan Buton
Erdem Poison Rose Powder Dudak Paleti – Sınırlı Üretim

Nars Erdem Lip Powder Palette, meşhur moda tasarımcısı Erdem Moralıoğlu'nun büyüleyici özgünlüğü ile Nars için hazırladığı koleksiyonda yer alan sınırlı üretim dudak paletidir. Bu yenilikçi dudak paleti, 4 renk ruj (1.8 gr), 1 nemlendirici dudak balmı (2.4 gr) hassas uçlu ruj fırçası içerir. Paletteki rujların özelliği, toz şeklinde olmasıdır. Yani pudra formunda. Klasik anlamda bildiğimiz rujların yapılarından farklıdırlar. Hafif formüle sahip olmalarından dolayı dudaklara yumuşak ve rahat uygulama yapabilirsiniz. Paletteki rujlar mat yapılıdır. En iyi sonuç için dudaklarınıza önce dudak balmını parmak uçlarıyla uygulayın, ardından üzerine toz rujları uygulamak için özel dudak fırçasını kullanın.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
300,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç