MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


NARS

NARS 'ICONIC' LOVE

Nars İkonik Makyaj Seti

375 MT Puan İcon

375,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars İkonik Makyaj Seti; Nars Orgasm Allık, Nars Audacious maskara ve Nars Larger Than Life Via Veneto (siyah) göz kaleminden oluşuyor. Nars’ın efsanevi İkonik ürünlerini denemek istiyorsanız, işte tam da sizin beklentilerinize hizmet eden bir set! Zamansız ve zamanında. Hem güncel hem klasik... Setin gerçek değeri 375TL, özel fiyatı ise 319TL’dir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Nars İkonik Makyaj Seti:

Ayırt edici ama aynı zamanda evrensel. Zamansız ve zamanında. Hem güncel hem klasik. İkonik ürünlere meraklıysanız, işte tam da sizin beklentilerinize hizmet eden bir set!

Nars Orgasm Blush: Markanın en ikonik ürünü dersek abartmayız! 1999’dan bu yana büyük sansasyon yaratmış, sayısız ödül almış ve Amerika’nın en çok satan allığı olmuştur. Şeftali pembe rengi istisnasız tüm cilt tonlarına uyar ve doğal yüz kızarıklığı efekti yaratır. Bu da tüm kadınlarda güzel durur.

Nars Audacious Mascara: Kirpiklerinizin uzun, tek tek ayrılmış ve dramatik bir ifadeye sahip olmasını mı istiyorsunuz? O halde gelir gelmez Nars’ın diğer maskaralarını raftan kaldırmış, kirpikleri boyama görevini kusursuzca yürüten, markanın ‘bir ve eşsiz’ Audacious maskarasını denemelisiniz.

Nars Larger Than Life Via Veneto: Simsiyah ve uzun süre dayanıklı bir göz kalemine hangi kadın karşı durabilir? Kimse! Ne göz kalemleri, ne eyeliner’lar geldi geçti, Via Veneto’nun yerini dolduran çıkmadı. İster göz içine isterseniz eyeliner olarak kullanın; uzun saatler boyu akmayan, dağılmayan ve göz makyajınızı koruyan bir siyah göz kalemi.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton