MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
NARS

ORGASM BLUSH

8 GR

Orgasm Büyük Boy Allık - Sınırlı Üretim

320,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Orgasm Blush, ışık yayan pembemsi şeftali ve altın ışıltıların mükemmel karışımıyla orijinal rengini korurken sınırlı sayıda üretilen büyük boyu ile karşınızda. François Nars’ın şeftali pembesi ve altın ışıltılardan yarattığı mükemmel karışım, 20. yıldönümünde bu koleksiyona özel olarak büyük boy ile kutlanıyor. Orgasm’ın klasik versiyonu 4.8GR iken bu özel Orgasm allık 8GR ile neredeyse onun 2 katı kadardır. Markanın ikonikleşmiş ve sayısız ödül almış bu allığı, Amerika’da en çok satan allıklar arasında birinci sırada yer alıyor. Bu kült ürün, solgun ciltlere yumuşak ve taze bir parlaklık, koyu tenlere ise altın ışıltısıyla sıcaklık katıyor. Evrensel rengiyle tüm ten renklerine mükemmel uyum sağlıyor.

Birlikte Kullan
ORGASM LIQUID HIGHLIGHTER

NARS

ORGASM LIQUID HIGHLIGHTER

Orgasm Likit Aydınlatıcı – Sınırlı Üretim

275,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Büyük boy ambalajı ile Nars Orgasm allık sınırlı sayıda üretildi.

- İkonik şeftali pembe rengi ve hafif altın ışıltısı, cilde doğal yüz kızarıklığı efekti verir. Bu yüzden evrensel bir rengi vardır. Tüm ten renkleri ile uyumludur.

- Beyaz ve solgun ciltlere sağlıklı ve taze bir parlaklık, koyu tenlere ise altın ışıltısıyla sıcaklık katar.

- Amerika’da yıllardır en çok satan allıktır.
- En yüksek pigmente sahip ürünü hafif şekilde uyguladığınızda doğal görünen bir sonuç elde edersiniz. Nars Orgasm, bu bakımdan ayarlanabilir tonlamaya sahiptir.

- Yanaklarınızın üstüne Kabuki Yachiyo ile allığınızı uygulayabilirsiniz. Fırçada kalan ürünü alın ve saç çizgisinde, burun köprüsünde ve çenede gezdirebilirsiniz. Görüntüde bütünlük sağlar.

- Yanak rengi elmacık kemikleriyle sınırlı olmamalıdır. Yüzünüzün tamamında daha doğal görünümlü bir renk yaratmak için her zaman biraz saç çizgisine, çene kemiğine ve burnunuzun ucuna rengi dağıtın.

Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ORGASM LIQUID HIGHLIGHTER
NARS
15 ML
ORGASM LIQUID HIGHLIGHTER
Orgasm Likit Aydınlatıcı – Sınırlı Üretim

Nars Orgasm Liquid Highlighter, anında zahmetsiz, nemli ve doğal bir ışıltı yaratan likit aydınlatıcıdır. Antioksidan ve uzun süreli nemlendirme özellikleriyle bilinen aktif bir bileşen olan Nar Özü içerir. Tüy kadar hafif olan bu aydınlatıcı, fondöten veya nemlendiriciyle karıştırılarak kullanıldığında hafif bir parlaklık sağlarken, yüzünüzün yüksek noktalarında kullandığınızda hedeflenen aydınlık görünüme sizi ulaştırır. İkonik şeftali pembesi Orgasm tonuyla bütün cilt tonlarına uyacak şekilde çabasız, nemli ve natürel bir parlaklık yaratır. Ucu damlalık şeklindedir, tek damla ürün ile cildinize parlaklık verebilirsiniz. Daha fazlasını isterseniz de kat kat uygulamak için ideal bir üründür.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
275,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter