MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


NARS

MAN RAY DOUBLE TAKE OVEREXPOSED GLOW HIGHLIGHTER

Man Ray Overexposed Glow Aydınlatıcı (Sınırlı Üretim)

180 MT Puan İcon

180,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Double Take Overexposed Glow Highlighter, Man Ray For Nars koleksiyonu için sınırlı sayıda üretilmiş aydınlatıcıdır. Sıcak, portakal rengindeki alt tonuyla güzel bir altın parlaklığına sahiptir. İlk uygulamada metalik görünürken, cildin dokusunu vurgulamayan yumuşak ve doğal bir parlaklığa dönüşür. Cilt ile bütünleşen ve ikinci bir ten efekti veren aydınlatıcıdır. Ciltte ağırlık yaratmayan pigmentlerle yapılmıştır. Tek başına ya da mat bir ürünle birlikte kullanılabilir. Kat kat uygulanabilir. Kalıcılığı yüksektir, saatler boyu yüzünüzdeki duruşunu korur.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
F41 - FAN BRUSH

SIGMA BEAUTY

F41 - FAN BRUSH

F41 - Yelpaze Fırça

145,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Nars Double Take Overexposed Glow Highlighter:

- Man Ray For Nars koleksiyonu için üretilmiş aydınlatıcıdır. Cilde anında ışıltı ve parlaklık kazandırır.

- Sıcak, portakal renginde alt tona sahiptir. Altın parlaklığına sahip, cilt ile bütünleşen ve ikinci bir ten efekti veren aydınlatıcıdır.
- Kalıcılığı yüksektir, saatler boyu yüzünüzdeki duruşunu korur.
- Pudra formlu olması kullanımı açısından da pratiklik sağlar.
- Tek başına ya da mat bir ürünle birlikte kullanılabilir. Kat kat uygulanabilir. Sadece yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz yerlere değil; mat formlu allık ve farların üzerine de uygulayıp, parlak yansımalar elde edebilirsiniz.
- Nars Double Take Overexposed Glow Highlighter’ı yüzünüze güzel bir vurgu kazandırmak için elmacık kemiklerinin üzerine, üst dudak üzerine, kaş altına, kaş kavisinin hemen üstüne, gözün iç kısmına ve burun kemiğine, dudakların üst kısmına ya da çeneye uygulama yapabilirsiniz.

- Yanakların daha gergin görünmesini sağlamak için yanakların en yüksek kısmına uygulama yapabilirsiniz.

- Rengi yumuşatmak ve dağıtmak için klasik allığın üzerine bir tabaka halinde bu aydınlatıcıyı uygulayabilirsiniz.

- Nars Double Take Overexposed Glow Highlighter’ı Ita Brush ya da Yachiyo Brush ile birlikte kullanabilirsiniz. Gergin bir görünüm için aynı zamanda kaş kemiğinizin üstüne de sürebilirsiniz
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
F41 - FAN BRUSH
SIGMA BEAUTY
F41 - FAN BRUSH
145 MT Puan Buton
F41 - Yelpaze Fırça

Sigma F41 - Fan Brush, aydınlatıcılar için olmazsa olmaz bir fırçadır. Yelpaze şeklindeki ucu, toz, krem ve likit ürünlerin elmacık kemiklerine, burun, alın ve çeneye hafifçe, dengeli şekilde uygulanmasını sağlar. Aynı zamanda kaş kemiği, dudak üzeri ve gözün iç köşelerine de ışık vermek için fırçanın kenarlarıyla hassas uygulama yapmanıza imkan verir. Nazik highlighter (aydınlatıcı) vurgulamaları için eşsiz bir fırçadır. Aydınlatıcı kullanan her kadının makyaj çantasında olması gereken bir fırça!

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
145,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Black Friday
Kampanya Aç