MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


281
NARS

PERFECT CONTOUR SET

Mükemmel Kontür Seti

399,00 TL


680,00 TL

Sepete Ekle Buton

Nars Perfect Contour Set, markanın ikonik 2 ürününü bir araya getiriyor: Laguna Bronz Pudra ve Ita Kabuki Kontür Fırçası. İki ürünün de orijinal boyunun yer aldığı set, sizi mükemmel makyaja ulaştırıyor. Ita, Nars’ın ikonik fırçalarından biri. Dikdörtgen şekilli, düz kesim kıllara sahip bir fırça. Bu fırça ile Laguna’yı kullanıp kusursuz kontür yapabilir ya da tüm yüze sıcak, bronz bir görünüm verebilirsiniz. Laguna ise markanın en çok satan bronz pudrası. Kontür yapmak ve/veya tüm yüze doğal bronz görünüm vermek için ideal.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
LAGUNA BODY TINT SPF30

NARS

LAGUNA BODY TINT SPF30

Hafif Renkli Vücut Bronzlaştırıcısı SPF30 - Sınırlı Üretim

260,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Nars Laguna Bronz Pudra ve Nars Ita Kabuki Kontür Fırçası markanın 2 ikonik ürünü. Şimdi bu çok satan ikili buluştu ve ortaya muhteşem bir set çıktı: Nars Perfect Contour Set.

- İki ürünün de orijinal boyu sette yer alıyor.

- Ita, Nars’ın ikonik fırçalarından biri. Dikdörtgen şekilli, düz kesim kıllara sahip bir fırça. Kılları orta sertlikte ve yoğunluğu da ne çok sık ne de fazla gevşek. Kontrollü ve rahat bir uygulama sağlıyor. Bu özel prizmatik şekli de tamamen mükemmel kontüre ulaşmanız için tasarlanmış.

- Laguna ise turunculuk veya kırmızılık bulundurmayan karamel tonlu bir bronz pudra. Kontür yapmak için makyaj artistlerinin ve ünlülerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri. Tamamen mat olmamasına rağmen içindeki ışıltılar yüze geçmiyor. Oldukça doğal bir görünüm ve sağlıklı bir canlılık veriyor.

- Kontür için

Kontür yapmak için fırçayı dik tutarak bronz pudradan alın ve fırçanın sapını avuç içlerinize oturtarak ileri geri hareketlerle elmacık kemiklerinizin altından kulak hizasına kadar ürünü uygulayın. Net ve keskin çizgiler isterseniz uygulamayı bu aşamada bırakın. Zaten Ita, güçlü ve heykel gibi görünen belirgin yanaklar yaratmak için birebir... Bu yüzden podyum ve reklam, film çekimlerinde bu fırça ile yüze hat veriliyor.

- Tüm yüze sıcaklık vermek için

Tüm yüzünüzü yumuşak ve sıcak göstermek isterseniz de yukarıda bahsettiğimiz aşamadan sonra fırçayı tam 90 derece çevirip yukarıya doğru hafif dairesel hareketlerle bronz pudrayı şakaklarınıza kadar yayın. Fırça yönünü değiştirerek tüm yüze uygulama yapmanız mümkün
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
LAGUNA BODY TINT SPF30
NARS
LAGUNA BODY TINT SPF30
Hafif Renkli Vücut Bronzlaştırıcısı SPF30 - Sınırlı Üretim

Nars Laguna Body Tint SPF30, bulaşmayan, ağırlık yapmayan hafif renkli vücut bronzlaştırıcısıdır. İkonik Laguna’nın tüm vücuda parlaklık ve bronzluk kazandıran güneş korumalı likit versiyonudur. Anında cilde yayılır. Okyanus safranı, Tahiti vanilyası ile antioksidan; Monoi ve Tamannu yağlarıyla da hidrasyon özelliği vardır. Nars’ın imzası olan Monoi De Tahiti kokusuna sahiptir. Vücudunuzun doğal görünümlü bronz parlaklık kazandırmak istediğiniz her yerine uygulayabilirsiniz.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
260,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter