​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

SUN WASH DIFFUSING BRONZER

Yüze Sıcaklık Veren Bronzlaştırıcı Pudra

150

150,00 TL

Nars Sun Wash Diffusing Bronzer, tüm yüze doğal bir görünüm ve ikinci ten efekti kazandıran bronzlaştırıcı mat pudradır. Cilt üzerinde görünür bir ışıltı oluşturmadan natürel bir bronzluk ve sıcaklık yaratır. Aydınlık ve mat bir görüntü sağlar. Varsa ciltteki kusurları flulaştırır. Cildin daha mükemmel görünmesini sağlar. Doğal ten efekti oluşturmak için ten renginizin 2 ton koyusu olan ürünü seçmenizi uzmanlar tavsiye ediyor. Ürün renk detayları aşağıdadır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
#11:BRONZING POWDER BRUSH

NARS

#11:BRONZING POWDER BRUSH

Bronz Pudra Fırçası #11

200,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Sun Wash Diffusing Bronzer:

- Tüm yüze hafif mat ve genel bir sıcaklık veren bronz pudradır. Ciltte görünür bir ışıltı olmadan genel bir parlaklık yaratır. 4 rengi vardır:

Seaside (çok açık ve açık ciltler için)
Laguna (açık ve orta ciltler için)
Casino (orta ciltler için)
Falaises (koyu ciltler için)

- Yumuşak Flulaştırma Teknolojisi ışığı yakalar ve bunu yayarak ciltteki kusurların görünümünü flulaştırır. Cildin daha mükemmel görünmesini sağlar.

- Natürel görünümlü sıcaklık için transparan bir renk sağlar.

- Yumuşak ve mat pudra dokusu tercih eden herkes kullanabilir.

- Güzel ve doğal bir ten efekti oluşturmak için, ten renginizin 2 ton koyusu olan bronzer’ı seçmenizi uzmanlar tavsiye ediyor.
- Natürel bir parlaklık ve bronzluk için ürünü tüm yüze hafifçe uygulayın. Rengi yoğunlaştırmak için kat kat uygulama yapabilirsiniz. Nars Powder Brush #10 numaralı fırçayı kullanabilirsiniz.

- Yüze sıcaklık vermek için lokal uygulama yapacaksanız sadece yüzün yüksek noktalarına uygulama yapın: Burun kemiği, alın, yanaklar ve çene üzeri gibi. Bunun için de Nars Bronzing Powder Brush #11 no’lu fırçayı kullanmak ideal olur.

- Yüze boyut vermek için bu ürün ile yumuşak gölgeler yaratabilirsiniz. Doğal kontür görünümü için elmacık kemiklerinin altına, saç çizgisine ve çene kemiğine uygulama yapın.

- Ürünü hangi şekilde kullanacak olursanız olun; doğal ten efekti oluşturmak için mutlaka ten renginizin 2 ton koyusu olan bronzer’ı seçmenizi uzmanlar tavsiye ediyor.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
#11:BRONZING POWDER BRUSH
200
Bronz Pudra Fırçası #11

Kontrollü uygulama için olmazsa olmazdır. Yumuşak, doğal kıllarının yoğunluğu yüzün tamamında eşit bir parıltı yakalamak için ürünü tutar ve uygular.200,00 TL