​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


DOĞAL AYDINLIK VEREN FONDÖTEN SETİ 2
55
MAKYAJ TRENDİ

DOĞAL AYDINLIK VEREN FONDÖTEN SETİ 2

Orta Renk Tenlilere Uygun

119

119,00 TL


174,00 TL

Shiseido Doğal Aydınlık Veren Fondöten Seti, (bej tabanlı) orta renk tenliler için B40 rengi fondöten (orijinal boy) , transparan toz pudra (2 gr) ve şeffaf makyaj çantasından oluşan settir. Shiseido Sheer and Perfect Foundation SPF15, cildin doğal güzelliğini kapatmadan kızarıklık, kuruluk gibi sorunları gideren ve geniş gözenekleri gizleyen yağsız likit fondötendir. Translucent Loose Powder, cilde saten pürüzsüzlüğü veren toz pudradır. Belirgin gözenekleri ve cilt üzerindeki eşitsizlikleri kapatır. Parlaklığı kontrol altına alır. Pudralı bir görüntü yaratmadan, cilde yumuşak ve incimsi bir ışıltı verir. Çanta ise markanın özel tasarımıdır, hiçbir yerde satılmamaktadır. Setin gerçek değeri:174TL’dir. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
PERFECT FOUNDATION BRUSH

SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

169,00 TL
HIZLI İNCELE
Orta Renk Tenlilere Uygun – Doğal Aydınlık Veren Shiseido Fondöten Seti:
Sheer And Perfect Foundation SPF15 B40: Shiseido Sheer and Perfect Foundation SPF15, cildin doğal güzelliğini kapatmadan kızarıklık, kuruluk gibi sorunları gideren ve geniş gözenekleri gizleyen yağsız likit fondötendir. Tamamlayıcı renk teknolojisi ile üretilmiştir. Böylece ciltteki renk kirliliğini önler, cilt tonu farklılıklarını kusursuz şekilde eşitler. Gün boyu tazeliğini korur, cildi nemlendirir. Güneş koruma faktörü 15’tir. Orta kapatıcılıkta, hafif ve akışkan bir fondötendir. Doğal ama aydınlık bitişlidir. Özellikle karma ve yağlı ciltlere uygundur. Değeri: 149TL’dir.

Translucent Loose Powder (2GR): Shiseido Translucent Loose Powder, cilde saten pürüzsüzlüğü veren toz pudradır. Belirgin gözenekleri ve cilt üzerindeki eşitsizlikleri kapatır. Parlaklığı kontrol altına alır. Pudralı bir görüntü yaratmadan, cilde yumuşak ve incimsi bir ışıltı verir. Cildi nemli tutar. Her cilt tonu ile uyumludur. Tek başına ya da fondöten üzerine uygulanabilir. Fondöten üzerine uygulandığında, fondötenin görünümünü iyileştirir ve makyajı sabitler. Değeri 19TL'dir.

Şeffaf Çanta: Shiseido’nun özel tasarım şık makyaj çantası! Şeffaf bu çantayı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Ölçüleri 21x17 ebatındadır.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Çok akışkan ve likit yapıda olduğundan fondöteni kullanmadan önce iyice sallayıp kıvamını oturtun. Shiseido Perfect Foundation Brush ile fondöteni yüzünüze uygulayın. Nemli bir makyaj süngeriyle de uygulama yapabilirsiniz. Yapısı çok ince olduğundan parmaklarınızla dağıtmanız da ideal olur.

- Shiseido Translucent Loose Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bazdan/fondötenden sonra ürünün kendi pufu ile ince bir tabaka pudra alın ve hafifçe bastırarak cildinizde dolaştırın. Özellikle T-bölgesi üzerinde gerektikçe bu işlemi tekrarlayabilirsiniz. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
PERFECT FOUNDATION BRUSH
169
Fondöten Fırçası

Shiseido Perfect Foundation Brush, el yapımı özel bir teknikle üretilen ve özel kıllara sahip olan bir fondöten fırçasıdır. El yapımı özel bir teknikle üretildiğinden fırçayı yıllarca da kullansanız, tek bir kıl bile dökmez. Çünkü her bir kıl, fırçaya tek tek dikilmiştir. Oldukça küçük boyutlarda, sık kıllı ve tok bir fırçadır. Düz ve bir ucu hafifçe eğimli bir fırçadır, bu da kolay uygulama sağlar. Her türlü fondöteni çizgi ve iz bırakmadan yüze kusursuz şekilde uygular. İster likit, ister kompakt, ister kremsi yapıda olsun, her dokudaki fondöteni bu fırça ile yüzünüze eşit ve pürüzsüz şekilde uygulayabilirsiniz. Küçük ve kontrolü kolay olan bu fırça ile istediğiniz miktarda ürünü alabilir ve istediğiniz kapatıcılığa kolayca ulaşabilirsiniz.169,00 TL