​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


175 Coffee
%50
MAKE UP FOR EVER

HD FOUNDATION

30ML

HD Fondöten

58

58,00 TL


116,00 TL

Make Up For Ever HD Foundation; dijital kameralar için üretilmiş, gözle görülmeyecek kadar ince yapılı ve doğal kapatıcılıkta yağsız likit fondötendir. Ayarlanabilir kapatıcılığı vardır; kapatıcılığı arttırmak için kat kat kullanılabilir. Fotoğraflarda pürüzsüz bir görüntü sunar ve cildi ikinci bir cilt gibi sarar. Kameralar karşısında doğal durması ve makyaj yapıldığı asla belli olmaması amaçlanarak üretilen HD fondöten, ne çıplak gözle ne de dijital kameralar tarafından farkedilir. Mat ama aydınlık bitişlidir. Her cilt tipi kullanabilir ama kuru cilde sahip olanların öncesinde mutlaka nemlendirici bir makyaj bazı uygulamaları tavsiye olunur. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever HD Foundation:

- Dijital kameralar için üretilmiş, gözle görülmeyecek kadar ince yapılı ve doğal kapatıcılıkta likit fondötendir.

- Ayarlanabilir kapatıcılığı vardır; kapatıcılığı arttırmak için kat kat kullanılabilir.

- Mat ama aydınlık bitişlidir.

- HD fondöteni uyguladığınızda kamerayla zoom yapsanız dahi kendini belli etmez. Cildi ikinci bir cilt gibi sarar. Ne çıplak gözle ne de dijital kameralar tarafından farkedilir.

- Ciltte kapatılacak bir sorun yoksa, sadece lokal olarak yani kapatıcı olarak bile kullanılabilir.

- Gözeneklere dolmaz, cildin nefes almasına imkan verir.

- Kalıcılığını uzun süre korur.

- Su bazlı bir üründür, yağ içermez.

- Yapısı oldukça akışkandır, çok kolay uygulanır.

- Her cilt tipi kullanabilir ama kuru cilde sahip olanların öncesinde mutlaka nemlendirici bir makyaj bazı uygulamaları tavsiye olunur.

- HD fondöteni fırça, sünger veya elle uygulayabilirsiniz. Make Up For Ever Precision Foundation Brush #112, Make Up For Ever Concealer Brush #176, Make Up For Ever Foundation Brush #106 veya HD Sponge (ya da diğer yumuşak süngerler) bu fondöteni uygulayabileceğiniz ideal araçlardır.
- Yağsız bir fondöten olduğu için, kuru cilde sahip olanların fondöteni uygulamadan önce Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer Hydrating Primer veya Nourishing Primer kullanmaları öneriliyor. Yağlı ve karma cildi sahip olanlar da fondötenden önce Make Up For Ever Mattifying Primer veya Make Up For Ever Smoothing Primer uygulayabilirler. Böylece cilt yüzeyi daha pürüzsüz ve düzgün olur.

- HD fondöteni fırça, sünger veya elle uygulayabilirsiniz. Make Up For Ever Precision Foundation Brush #112, Make Up For Ever Foundation #106 bu fondöteni uygulayabileceğiniz ideal fırçalardır. Hafiften ortaya bir kapatıcılık isterseniz fırça ile uygulama yapın.

- Yoğun kapatıcılık için HD Sponge ile uygulama yapabilirsiniz. Süngeri hafifçe nemlendirin ve ürünü sünger ile tampon hareketlerle cildinize yedirin.

- Fondötenin üzerine Make Up For Ever HD Loose Powder sürerseniz, makyajınız sabitlenir ve görüntünüz daha da mükemmel olur. Profesyonel makyaj artistleri Ultra HD fondöteni tamamlamak için mutlaka HD Loose Powder'ı da kullanıyorlar.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL