​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


PÜRÜZSÜZLEŞTİREN FONDÖTEN SETİ 2
79
NARS

PÜRÜZSÜZLEŞTİREN FONDÖTEN SETİ 2

Orta Renk Tenlilere Uygun

119

119,00 TL


198,00 TL

Shiseido Pürüzsüzleştiren Fondöten Seti, orta renk tenliler için fondöten (orijinal boy) , makyaj bazı (10 ml) ve şeffaf makyaj çantasından oluşan settir. Perfect Refining Foundation SPF15, göze çarpan gözenekleri, akne izlerini, cilt tonundaki eşitsizlikleri ve cilt pürüzlerini gizleyen likit fondötendir. Refining Makeup Primer SPF15, güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Çanta ise markanın özel tasarımıdır, hiçbir yerde satılmamaktadır. Setin gerçek değeri:196TL’dir. Ürünlerin detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
PERFECT FOUNDATION BRUSH

SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

149,00 TL
HIZLI İNCELE
Orta Renk Tenlilere Uygun – Pürüzsüzleştiren Shiseido Fondöten Seti:

Perfect Refining Foundation SPF15 I40: Shiseido Perfect Refining Foundation SPF15, göze çarpan gözenekleri, akne izlerini, cilt tonundaki eşitsizlikleri ve cilt pürüzlerini gizleyen likit fondötendir. Yorgunluk belirtilerini de yok eder. Güneş koruma faktörü 15’tir. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılıktadır. Yarı mat bitişlidir. Oldukça akışkan ve hafif bir yapısı vardır. Cildin nem dengesini en iyi düzeye çıkarırken parlaklığı en aza indirir. 15 saat boyunca dayanıklıdır. Normal, karma ve yağlı ciltler için idealdir. Değeri: 149TL.

Refining Makeup Primer SPF15 (10ML): Shiseido Refining Makeup Primer SPF15, güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder. Tüm cilt tipleri için uygundur. Değeri 49TL'dir.

Şeffaf Çanta: Shiseido’nun özel tasarım şık makyaj çantası! Şeffaf bu çantayı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Ölçüleri 21x17 ebatındadır.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Makyaj bazından sonra Shiseido Perfect Foundation Brush ile fondöteni yüzünüze uygulayın.

- Shiseido Translucent Pressed Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
PERFECT FOUNDATION BRUSH
149
Fondöten Fırçası

Shiseido'nun yenilikçi teknolojisi, mükemmel fondöten görünümü yaratmak için geleneksel Japon fırça yapım tekniklerini bir araya getiriyor.149,00 TL