​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


Türkiye Distribütörü Vepa Group Garantisi ile
B60 - N Deep Beige - Pembe Alt Tabanli Orta Koyu
%31
SHISEIDO

STICK FOUNDATION SPF15

Stik Fondöten SPF15

124

123,51 TL


179,00 TL

Shiseido Stick Foundation SPF15, ince çizgileri ve kusurları örten stik fondötendir. Yüksek kapatıcılığa sahiptir. Güneş koruma faktörü 15’tir. Uzun süreli kalıcılık sağlar. Nemlendirici özelliği vardır. Cilt dokusuyla doğal bir şekilde birleşir ve cildin kuru görünümünü azaltır. Cilde hızlı ve kolay uygulanır. Kadifemsi yumuşaklıkta bir bitiş sağlar. Normal ve kuru ciltler için idealdir.Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
REFINING MAKEUP PRIMER SPF15

SHISEIDO

REFINING MAKEUP PRIMER SPF15

Cildi Pürüzsüzleştiren Makyaj Bazı SPF15

169,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Stick Foundation SPF15:

- İnce çizgileri ve kusurları örten stik fondötendir.

- Kadifemsi yumuşaklıkta bir bitiş sağlar.

- Yüksek kapatıcılığa sahiptir. Güneş koruma faktörü 15’tir. Uzun süreli kalıcılık sağlar.

- Nemlendirici özelliği vardır. Cilt dokusuyla doğal bir şekilde birleşir ve cildin kuru görünümünü azaltır.

- Cilde hızlı ve kolay uygulanır.

- Normal ve kuru ciltler için idealdir.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Bu stik fondöteni alnınıza, yanaklarınıza, burnunuza ve çenenize çizgi çeker gibi uygulayın. Nemli bir makyaj süngeri veya parmaklarınızın ısısıyla fondöteni cildinize dağıtın ve cilt tarafından emilmesini sağlayın.

- Shiseido Translucent Loose Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
30ML
REFINING MAKEUP PRIMER SPF15
169
Cildi Pürüzsüzleştiren Makyaj Bazı SPF15

Shiseido Refining Makeup Primer SPF15, güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder. Tüm cilt tipleri için uygundur. 30ML.169,00 TL