​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


12 - Dark Beige - Koyu Bej
%50
MAKE UP FOR EVER

FULL COVER

15ML

Çok Yüksek Örtücülüğe Sahip Kapatıcı

44

43,50 TL


87,00 TL

Make Up For Ever Full Cover, çok yüksek örtücülüğe sahip suya dayanıklı bir kapatıcıdır. Dövmeleri bile gizler. Ciltteki izler, hasarlar, benler ya da doğum lekeleri gibi en ciddi kusurları bile gizleyen özel bir kapatıcıdır. Cilt tonunu eşitler ve uzun süre boyunca kusurları gizler. Yoğun dokuya sahip ürün cilde uygulandıktan sonra hızla kurur. Tüm cilt tipleri kullanabilir fakat öncesinde cilde mutlaka yağsız bir nemlendirici uygulanmalıdır.

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever Full Cover:

- Çok yüksek örtücülüğe sahip suya dayanıklı bir kapatıcıdır. Dövmeleri bile gizler. Ciltteki izler, hasarlar, benler ya da doğum lekeleri gibi en ciddi kusurları bile gizleyen özel bir kapatıcıdır.

- Tüm cilt tipleri kullanılabilir ama yoğun ve hızlı kuruyan bir yapıya sahip olduğundan öncesinde altına mutlaka yağsız bir nemlendirici sürülmelidir.

- Suya dayanıklı ve uzun süre kalıcıdır.

- Full Cover’ı tek başına uygulayabileceğiniz gibi fondöten ile karıştırarak da kullanabilirsiniz. Fakat suya dayanıklı bir özellik taşıyan Full Cover, suya dayanıklı olmayan bir fondöten ile birleşince bu özelliğini kaybedebilir.

- Fondöten altına veya üzerine lokal olarak da uygulanabilir.

- Yoğun dokusundan dolayı cilt üzerine uygulanan ürün, kuruyunca koyulaşır. Bu yüzden ürünün cilt renginizden 2 ton açığını seçmeniz önerilir.

- Yoğun bir yapıya sahip olduğundan Full Cover’ın göz çevresinde kullanılması önerilmez.
- Cildinizi temizledikten sonra makyajı uygulamaya geçmeden önce cildinize yağsız bir nemlendirici sürün.

- Parmaklarınızla ya da Make Up For Ever Concealer Brush #176 ile cilt kusurlarının üstüne az miktarda Full Cover’ı hafif vuruşlarla uygulayın. Fondöten altına veya üzerine lokal olarak uygulanabilir.

- Full Cover’ı tek başına uygulayabileceğiniz gibi fondöten ile karıştırarak da kullanabilirsiniz. Fakat suya dayanıklı bir özellik taşıyan Full Cover, suya dayanıklı olmayan bir fondöten ile birleşince bu özelliğini kaybedebilir.Makyaj artistleri genelde ürünü tek başına kullanmayı tercih ediyor eğer ürünün bulaşma riski varsa...

- Full Cover cildinizde kuruduktan sonra ürünü sabitlemek için Make Up For Ever HD Powder’ı incecik şekilde üzerine uygulayın. Burada önemli olan ince ve hafif bir uygulama olması. Yoksa kalın bir tabaka oluşur. Kapatmak istediğiniz yeri gizlemek isterken daha çok ortaya çıkarmış olursunuz. Pudranın toz pudra olması da bu yüzden önemlidir.

- Toz pudrayı Make Up For Ever Highlighter Brush #140 ile uygulamanız iyi sonuç verir.

- 2 dakika bekleyin; daha sonra pudranın fazlasını alın.

- Renginizi seçerken dikkatli olmalısınız. Full Cover kurudukça koyulaşabilir, bu nedenle cilt tonunuzdan iki ton daha açık bir renk seçmeniz gerekir.

- Problemli ciltlerde: Problemli ciltlerde (akne, v.b.), Full Cover’ı kremsi ve likit fondötenlerle karıştırabilirsiniz, Face & Body Liquid, Mat Velvet gibi. Üzerine yine çok ince bir kat pudra geçebilirsiniz. Böylece makyajınız doğal ve kalıcı olur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL