​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

VELVET FINISH

10 GR

Yarı Transparan Kompakt Pudra

109

109,00 TL

Make Up For Ever Velvet Finish, cilde kadifemsi bir görünüm veren, cilt görünümünü düzelten, hafif ve saydam sıkıştırılmış pudradır.

RENKRENK SEÇİN!
Velvet Finish, cilde kadifemsi bir doku sağlayan ve cilt görünümünü kurutmadan doğal şekilde eşitleyen hafif ve saydam, sıkıştırılmış bir pudradır. Velvet Finish’in özellikle yumuşak ve rahatlık sağlayan bir dokusu vardır. Fondötenin üzerine uygulanan Velvet Finish, makyajı sabitler ve matlaştırır. Hiçbir şey uygulanmamış cilde uygulandığında, saydam pudra doğal cilt görünümünü iyileştirir. Saydam düzeltici bazların uygulanması cildin doğal renk tonunu iyileştirir. Fondöten üzerine uygulandığında, istenilen düzeltici etkiyi sağlar.
Cilt tipiniz hangisi olursa olsun Velvet Finish, cilt görünümünü eşitler ve doğrudan baz üzerine ya da hiçbir şey uygulanmamış cilt üzerine uygulanabilir. Saydam düzeltici bazların uygulanması, cildin doğal rengini iyileştirir. Velvet Finish aynı zamanda gün boyu ağırlaşmadan yeniden uygulanabilir. Bütün cilt tipleri için uygundur. Velvet Finish ürününü hafif vuruşlarla ve yağlı alanlara odaklanarak bir pudra ponponuyla fondötenli ya da fondötensiz yüzünüzün tamamına uygulayın. Daha doğal bir görünüm için pudra fırçasıyla uygulayın.
Yüzünüze derinlik katmak ve konturlar oluşturmak için Velvet Finish paletindeki koyudan açığa renk tonlarını kullanın. Kuru ya da kırışıklıkları bulunan ciltlerde, kırışıklıkları belirginleştirmekten kaçınarak göz çevresine seyrek bir şekilde uygulayın. Yüzünüze derinlik katmak ve konturlar oluşturmak için Velvet Finish paletindeki koyudan açığa renk tonlarını kullanın. Cilde sağlıklı bir parıltı vermek için cilt tonunuzdan birkaç ton koyu bir renk tonunu allık olarak kullanın.

Cilt görünümünüze canlılık kazandırmak için pembe, leylak ve beyaz tonlu düzeltici pudraları kullanın. Karma ciltler için yüzünüzün çevresine toz pudra uygulayın ve yüzünüzün orta kısmında kompakt pudra kullanın. Yağlı ciltlerde ise, gerçek anlamda mat bir görünüm elde etmek için bir pudra ponponu yardımıyla pudra uygulayın.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL