MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MARGOT ROBBIE İLE BİRAZ DEDİKODU!

Margot Robbie Hollywood’un en güzel kadınlarından biri. Cara Delevingne ile kanka boyutundaki arkadaşlıkları da bu ikiliyi hep gündemde tutmaya yetiyor. Haydi o zaman biraz dedikodu za

23 Mart 2020 Pazartesi

Tanıyanlar onu konuşkan sıcak ve samimi olarak nitelendiriyor. Muhteşem sarışın Margot Robbie ile güzellik ve Cara ile arkadaşlıkları hakkında biraz konuşalım o zaman. Margot’un Glamour Magazine ile yaptığı röportajdan sevdiğimiz bölümler karşınızda...

Son oynadığınız reklam filmine (Calvin Klein Deep Euphoria) atıfta bulunarak sorayım; gerçek hayatta şimdiye kadar yaşadığınız en çılgın gece hangisi?
İyi soru. Bazı çılgınlıklar yaşadım elbette. Güneş doğana kadar devam eden devam eden geceler... Hala içiyor ve sohbet ediyorsunuz. Bunu o kadar çok seviyorum ki, ertesi sabaha uzanan geceleri seviyorum. 

Suicide Squad basın gösteriminden sonra çok büyük bir gecemiz oldu. Cara'nın doğum günüydü ve Suki'nin evinde büyük bir parti vardı. Evet, parti eğlenceliydi ama en sevdiğim şey; güneşin doğuşunu en yakın arkadaşlarınla karşılamaktı. Herkes eve gitmek, duş almak ve güne hazırlanmak gerektiğini biliyordu ancak kimse bunu yapmak istemiyordu. 

Cara Delevingne ile son zamanlarda iyi bir takım oldunuz. Bu arkadaşlığınız ömür boyu devam eder mi?
Kesinlikle evet! O bu dünyadaki nadide mücevherlerden biri ve ben onun gibi hiç kimseyi görmedim. Cara, tanıyabileceğiniz en hakiki kişidir ve onun hakkında hiçbir hesap yapamazsınız! Bu dünyaya düşmüş küçük bir kuyruklu yıldız gibi...

Saçlarınızı herkes çok beğeniyor. Hangi ürünleri kullanıyorsunuz ve asla saçınıza yapmayacağınız bir şey var mı?
Kesinlikle tıraş olmam! Yani erkek gibi kısacık saç tıraşını kastediyorum. Saçlarım ince telli ve sönüktür. Büyüleyici saçlarımın olmasının sebebi onları iyi gösteren bir saç stilistimin olmasıdır aslında! Doğrusu bu. Bir de saçlarım çok çabuk yağlanır. birçok kuru şampuan denedikten sonra favorim Klorane oldu. Saçındaki tüm yağı emiyor ve saçlarıma güzel bir hacim veriyor.

Peki ya makyajı seviyor musunuz gerçekten?
Eskiden daha çok makyaj yapardım. Şimdi bir renkli nemlendirici ile mutlu oluyorum. Çekimler hariç günlük hayatımda renkli nemlendirici kullanmayı tercih ediyorum. Cilt taze ve bakımlı görünüyor böylece. Ağır ve makyajlı bir his vermiyor. Makyöz Mark Carrasquillo, bir çekimde Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30 renkli nemlendirici kullanmıştı yüzümde. Bu ürünü çok sevdim. Cildime sağlıklı bir parlaklık ve pürüzsüz görünüm verdi. 

Eğer arkadaşlarımla görüşeceksem ekstradan maskara ve bazen çok hafif göz kalemi kullanıyorum. Bir de dudak parlatıcısı yeterli oluyor. Kaşlarımı tarayıp şekillendirmeyi ise asla unutmam. Sarışın olduğum için kaşlarımı vurgulamayı seviyorum.

Makyajtrendi.com’un tavsiyesi: Margot’un tenindeki bronzluk gibi doğal bronz bir görünüm isterseniz Nars Likit Laguna’yı kullanabilirsiniz. Renkli nemlendiricinize bir miktar karıştırıp tüm yüzünüze sürebilirsiniz.Dudaklarınıza ise Nars Velvet Matte Lip Pencil Intriguing'i kullanın. Çok modern, trend ve doğal bir makyajınız olacak...


MARGOT ROBBIE İLE BİRAZ DEDİKODU!
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter