MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

OLIVIA WILDE: "METALİK GÖZ MAKYAJI BENİM İMZAM!"

Hollywood’un en ilham verici kadınlarından biri olan Olivia Wilde, güzel hissetmesinin ve güzel görünmesinin anahtarının kendini sevmek olduğunu söylüyor. İşte, Olivia Wilde’nin güzellik felsefesi...

14 Mayıs 2015 Perşembe

Günlük makyaj rutininiz nedir?
Kaşlarımı doldururum, Renkli Nemlendirici, eyeliner ve maskara uygularım. En son dudaklarıma nemlendirici sürerim. Hepsi toplam 10 dakika!  Makyaja fazla vakit harcamam. 

Yıllar içinde öğrendiğiniz makyaj hileleri var mı? 
Benim en iyi makyaj sırrım; nemli sünger kullanarak fondöten sürmek. Önce süngeri hafifçe nemlendirin ve fondöteni çok az üstüne damlatın. Cildinizle fondöten çok uyum sağlayacaktır. Bu makyözlerin en iyi makyaj sırrıdır. 

Gece makyajınız nasıl? 
Metalik göz makyajı benim üstüme giydiğim forma gibidir. Koyu göz makyajını, koyu renk dudaklara tercih ederim. Çünkü yemek yediğimde ya da bir şey içtiğimde ruj tazelemeyi sevmiyorum. Göz için aynı şey söz konusu değil, tazeleme gerektirmiyor, onu düşünmek zorunda değilim. O yüzden  dudaklarımı natürel tutarım. Bu bana çok daha konforlu geliyor.

Saçınız hakkında ne söylersiniz? 
Örgü ve topuz gibi ilginç saç modelleri denemek isterdim ama ben sadeliği seviyorum. Biraz Fransız gibi düşünüyorum bu konuda. Çok basit ve kusursuz şıklık bana göre.

OLIVIA WILDE: "METALİK GÖZ MAKYAJI BENİM İMZAM!"
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter