MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

2015 TRENDLERİNE GÖRE YILBAŞI MAKYAJI NASIL YAPILMALI?

Yıl sonu yine geldi çattı! Yılbaşında nasıl bir yeni yıl makyajı yapmalısınız? Harika önerilerimiz var size...

07 Aralık 2014 Pazar

2015 TRENDLERİNE GÖRE YILBAŞI MAKYAJI NASIL YAPILMALI?
Her sene olduğu gibi aralık ayı yaklaşırken yine aynı hazırlık telaşı: “Yılbaşı makyajım nasıl olmalı? Yılbaşı için elbise bakmam lazım! Kırmızı mı, siyah mı? Ya saçımın modeli ne olacak?” gibi bir sürü soru dolaşıyor kafamızda. İster ev partisinde olun, isterseniz seyahatte ya da herhangi bir sokak organizasyonunda yılbaşı gecesi için herkes özel bir hazırlık yapar. 

Makyaj Trendi olarak size biraz ilham vermek istedik ve 2015 trendlerini de göz önüne alarak size yılbaşı makyajı önerileri hazırladık.

Bir klasik: Kırmızı ruj
Yılbaşı gecesi kırmızı rujsuz olur mu? Olmaz! O bir klişe. Kırmızı yerine bordo da sürebilirsiniz. Vurgulu dudaklar ve kuyruklu bir eyeliner ile yılbaşı gecesi her ortama uyum sağlayabilirsiniz.Işıltılı gözler
Yılbaşı gecesi makyajınızda parıltı kullanmayıp da ne zaman kullanacaksınız? Üstelik bu sene metalik göz makyajı altın çağını yaşıyor. Gözlerde yoğunlaşıp düz renkli bir yeniyıl elbisesi tercih edebilirsiniz. Bu makyaj yoğunluğu sayesinde kıyafet seçimini kolaylaştırır.

Dramatik bakışlar
Bu sene makyajda gözler ön planda. Bunu da tabii ki eyeliner’lara borçluyuz. Kuyruklu, kalın, ince, grafik stillerde çekilen eyeliner’lar bakışlara dramatik bir hava katıyor. Bunu takma kirpik kullanarak daha da abartabilirsiniz. 

Sıradışı renkler
Renkleri kullanmaktan korkmayın! Cesur olun! Normalde asla kullanmayacağınız bir rengi yılbaşı gecesi makyajınızda kullanın. Belki başka zaman bir daha cesaret edemezsiniz, kimbilir? 


Yılbaşında makyaj ve kıyafet bir bütündür. O yüzden yılbaşı için elbise bakarken şunu düşünün: Abartısız bir elbise ve iddialı bir makyaj mı, iddialı bir elbise ve daha sade bir makyaj mı? Bu, karar vermenizi de kolaylaştırır.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç