MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ANGELINA JOLIE: NUDE MAKYAJIN İDOLÜ

Angelina Jolie kesinlikle çok güzel ve seksi bir kadın ama sizce de bu müthiş görüntüsünde makyajının rolü yok mu? Jolie'nin en güzel nude makyajlarını seçtik...

14 Şubat 2016 Pazar

ANGELINA JOLIE: NUDE MAKYAJIN İDOLÜ
Jolie kesinlikle abartılı makyaj yapmıyor ve canlı renkler kullanmıyor. Onun tercihi doğal renkler ve doğal görünüm. Sırrı da bu! 
Jolie, daima nude makyaj yapıyor. Dolgun dudaklarına sadece hafif renk ve parlaklık veren rujlar kullanıyor. Böylece yüzünde makyaj yokmuş izlenimi verirken de natürel güzelliğini en iyi şekilde vurguluyor. Göz makyajında ise eyeliner mutlaka kullanıyor. Bazen kuyruklu, bazen ince ama hep eyeliner’lı! Bu nude makyaj, Angelina Jolie’nin imza makyajı adeta. 

Jolie’nin en güzel nude makyajlarını seçtik! 

Angelina Jolie gibi nude makyaj nasıl yapılır?
Makyaj artisti ünlü yıldızın öncelikle cildini pürüzsüzleştiriyor. Bunun için Make Up For Ever Ultra HD Fondöten ve Make Up For Ever Lift Concealer kapatıcı kullanıyor. Ultra HD sayesinde Jolie’nin cildi pürüzsüz ve doğal gözüküyor. Fondöten sürdüğü asla belli olmuyor! Ve asıl olay kapatıcıda...

Jolie’nin vazgeçilmezi Make Up For Ever Lift Concealer, koyu halkaları ve ufak cilt tonu farklılıklarını çok iyi bir şekilde gizliyor. Buğday proteini bakımından zengin olan formülü, cilt tonunu iyileştiriyor ve gözlerin etrafındaki çizgileri düzgünleştirerek yüzü daha gergin ve genç gösteriyor. Bazen de yüzde hafif bir gerdirme etkisi için Make Up For Ever Lift Concealer kapatıcıyı fondöteniyle karıştırarak kullanıyor.

Şeftali ya da pembe tonlardaki allıklar, bu genelde gerçek bir klasik olan Nars Orgasm oluyor, elmacık kemiklerini belirginleştiriyor. Dudaklarını fazlaca parlak kullandığı için yüzünde aydınlatıcı kullanmıyor. Gözlerinde eyeliner olarak ise Make Up For Ever Ink Liner ve buğulu bakışlar yaratmak için Nars Audacious maskarayı tercih ediyor. Dramatik bakışlar için kalın ve kuyruklu eyeliner’ı çok seviyor!

Sıra geldi dudaklara...
Nude tonlar genelde dudak renginizle aynı veya bir ton açığı ya da koyusu olur. Nude ruj kullandığınızda göz makyajınızı istediğiniz kadar koyultabilirsiniz. Angelina Jolie’nin kırmızı halı taktiği de şu: Nude ruj kullanıyor ama üstüne parlatıcı sürerek dudaklarınızı iyice ön plana çıkarıyor. Gözlerinde ise fazla gölge oyunu yapmıyor. 

Nude ruj deyince Nars Audacious Raquel, Brigitte ve Anita ilk tercihiniz olabilir. Gloss olarak ise Make Up For Ever Artist Plexi Gloss 101 Nude beji çok beğeneerek kullanacağınıza eminiz.

Bir Angelina Jolie olamayız elbette ama onun gibi makyaj yapabiliriz!
Makyajsız gibi ama makyajlı... Son zamanların en top trendi bu biliyorsunuz. Ünlülerden ilham alarak -farklı tiplerden- en iyi 6 nude makyaj stilini yazdık, TIKLAYIN!

Özge Ulusoy gündüz makyajında bir dudak parlatıcısı ve kapatıcının kendisine her zaman yeterli olduğunu, işi dışında ağır makyaj yapmayı sevmediğini söylüyor. O yüzden günlük hayatında en fazla nude tonlarla makyaj yapıyor. Nude tonlar derken, doğal ten rengine en yakın renklerden bahsediyoruz elbette. İşte, Özge Ulusoy’un nude makyaj sırları, TIKLAYIN!

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç