MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ASHLEE SIMPSON: ROMANTİK MAKYAJ ONA ÇOK YAKIŞIYOR!

Ashlee Simpson’ın dumanlı göz makyajı, duru teni ve pudra pembesi dudakları oldukça romantik ve etkileyici görünüyor...

01 Kasım 2015 Pazar

ASHLEE SIMPSON: ROMANTİK MAKYAJ ONA ÇOK YAKIŞIYOR!
Ashlee Simpson, romantik görünümüyle her zaman çok zarif ve cool... Genelde dumanlı göz makyajı ve nude ruj tercih ediyor. Çok renkli makyaj pek sevmiyor. Makyajının yıldızı ise çoğunlukla gözler. Buğulu gözler adeta onun imzası! Gözlerin vurgusunu arttırmak için kaşlarını doğal şekilde boyuyor, teni ve dudakları ise oldukça sade.

Ashlee gibi görünmek için
Bu görünüme kavuşmak için öncelikle baz (Make Up For Ever Nourishing Primer)  ile makyaja başlayın ve hafif yapıda, ince bir fondöten (Nars Sheer Glow Foundation) ile cilt rengini eşitleyin. İnce, ışığı yansıtan ve satenimsi görünüm veren fondötenler idealdir. Toz pudra (Make Up For Ever Multi Loose Powder ile fondöteni sabitleyin ve cildi kadife gibi gösterin. Cilt makyajı için bu kadar ürün yeter.

Makyajın asıl göz alıcı yeri yani gözlere geldi sıra... Dumanlı göz makyajı için çok kolay bir ipucu: Siyah kalem ile kirpik diplerine hat çekip uçlarda kalemi biraz dağıtarak yumuşak bir hava verin; metalik gri-kahve
far ile gölgelendirme yapın. Farı göz pınarlarına kadar sürün. Göz makyajını tamamlamak için siyah maskara ile kirpiklerinizi boyayın. Aslında hepsi bu!

'Smoky eye' denilen meşhur dumanlı göz makyajına sahip olmak bu kadar kolay! Kaşlar bu makyajda önemli rol oynuyor. Sizin de kaşlarınızda boşluklar varsa doldurun ve kalınlaştırın. Cilt ve ten renginiz açık renkse kaşlarınız çok koyu olmasın. Yoksa tüm makyajınızın etkisi gider. Kayısı tonunda bir allık ve bej pembe bir ruj ile makyajınızı tamamlayın. 
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç