MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ASLI ŞEN’İN GÜNLÜK MAKYAJINDAKİ VAZGEÇİLMEZ ÜRÜNLERİ

Saç, makyaj ve giyim konusundaki çizgisini çok beğendiğimiz Aslı Şen’e günlük makyajda hangi ürünleri kullandığını sorduk. Hatta sormakla kalmadık kendisiyle uygulamalı bir makyaj videosu da çektik.

03 Mart 2019 Pazar

ASLI ŞEN’İN GÜNLÜK MAKYAJINDAKİ VAZGEÇİLMEZ ÜRÜNLERİ
Cemiyet hayatının en zevkli kadınlarından biri olan Aslı Şen ile ünlü makyaj artisti Erkan Uluç’u buluşturduk ve Aslın Hanım’ın her zaman kullandığı, makyajının vazgeçilmezi olan ürünleri kullanarak sizin için bir video çektik. Bu videoyu yazımızın sonunda izleyebilirsiniz. 

Doğal görünümlü, yüzünün şeklini değiştirmeyen makyajları tercih eden Aslı Şen için önemli olan, güzel ve parlak cildini ortaya çıkaran ürünler kullanmak. Bu yüzden cildini kalın şekilde örtmeyen, hafif yapılı ve parlaklık veren ürünleri daha çok seviyor. Aslı Şen’in günlük makyajındaki kilit ürünler:

1) Makyaja başlarken önce temiz cildime Shiseido Ultimune sürüyorum. Normalde cilt bakım ürünü olan Ultimune, incecik ve hafif yapısı nedeniyle makyaj altına da harika bir baz oluyor. Bence cildi çok güzel canlı ve nemli tutuyor.

2) Göz kremi benim için çok önemli. Makyaj yapmadan önce de göz çevremi korumak için mutlaka kremimi kullanırım. Shiseido Future Solution LX Eye and Lip Cream, benim yıllardır vazgeçilmezim. İnanılmaz etkili bir krem. Gece- gündüz düzenli uygularım. Cilde kadifemsi bir ışıltı katarken belirgin kırışıkları, ince çizgileri ve koyu halkaları azaltıyor. 

3) Ten ürünü olarak fondöten yerine Nars Pure Radiant Tinted SPF30 renkli nemlendiricisini tercih ediyorum. Bende bu ürünün genelde 2 rengi olur, tam ten rengim ve ten rengimden yarım veya bir ton koyusu. Yaz ve kış kullanırım. Cilde verdiği satenimsi parlaklığı, nemi ve sağlıklı görünümü çok seviyorum. İncecik bir yapısı var. 

4) Shiseido Perfect Stick Concealer da kapatıcı olarak kullandığım ürün. Cilde verdiği yumuşak ve doğal görünüm çok hoşuma gidiyor. Ciltte asla ağırlık yapmıyor. 

5) Ruj olarak gündüzleri genelde pastel tonları daha çok kullanıyorum. Nars Audacious Vibeke herhalde bu sene en çok kullandığım nude bej ruj olmuştur. Bu ruju Nars Velvet Lip Liner Waimea ile birlikte kullanıyorum. Bence dudak kalemi kullanınca dudaklar ruju daha güzel gösteriyor çünkü dudaklar daha hatlı ve güzel görünüyor. Aslı Şen'in favori kozmetiklerini öğrenmek isterseniz bu haberi okuyabilirsiniz: ASLI ŞEN'İN FAVORİ KOZMETİKLERİ

Aslı Şen ve Erkan Uluç'un makyaj çekimini YouTube kanalımızdan veya aşağıda 2 bölüm halinde izleyebilirsiniz.

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
ALIŞVERİŞLERİNİZE CİLT BAKIM VEYA MAKYAJ SETİ HEDİYENİZ
Kampanya Aç