MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BENSU SORAL’IN NİŞAN MAKYAJI

Yeni jenerasyonun en güzel oyuncularından biri hiç kuşkusuz ki Bensu Soral. Geçtiğimiz günlerde nişanlanan Soral’ın makyajını makyaj artisti Selen Karabulut yaptı. Bu makyajın detaylarını kendisinden öğrendik.

03 Mart 2019 Pazar

BENSU SORAL’IN NİŞAN MAKYAJI
Her zaman taze ve doğal gözüken Bensu Soral’ın nişan makyajı yine kendisine en yakışan stildeydi: Doğal, romantik ve dikkat çekici. Elbette güzelliği konusunda doğuştan şanslı olmasının yanı sıra bu makyajın sahibi Selen Karabulut’a kullandığı ürünleri sorduk. Bensu’nun güzelliğini vurgulayan ürünler hangileri? İşte karşınızda Bensu Soral’ın büyüleyici nişan makyajının detayları...

Ten
Selen Karabulut, Bensu’nun ışığı yansıtan parlak ve taze görünümlü bir cilde sahip olması için cilde önce aydınlık verici bir baz olan Nars Radiance Primer SPF35’i uygulamış. Ardından Nars’ın yeni fondöteni Natural Radiant Longwear’i kullanmış. Bu fondöten, cilde eşsiz bir parlaklık veren, 16 saate kadar dayanıklı harika bir fondöten. İçeriğinde ahududu, elma ve karpuz özleri var. Bu özler sayesinde cilt yumuşak ve nemli kalıyor. Uygulandığı anda cilde taze ve canlı bir görünüm veriyor.

Son olarak da göz çevresini daha aydınlık ve parlak göstermek için Nars Radiant Creamy Concealer kullanmış. Bu kapatıcı da kremsi formda cilde aydınlık bir ifade veren kapatıcı. 

Yanaklar
Selen Karabulut’un 2 favori ürünü var, yanaklarda ikisini de kullanmış. Nars Unfiltered I allık paletindeki kırmızı renk olan Exhibit A ile yanaklara güneşten kızarmış gibi çok güzel bir görünüm vermiş. Vazgeçilmez aydınlatıcısı olan Nars Hot Sand likit aydınlatıcı ile de yüzün yüksek yerlerine nemli ve ıslak bir görünüm vermiş.

Gözler
Gözlerde ise son zamanların en çok satan ve en beğenilen far paleti Nars Wanted far paleti başrolde! Bu palette 12 renk var; 6 mat ve 6 ışıltılı. Selen Karabulut da mat far üzerine ışıltılı nude tonlardan kullanmayı tercih etmiş. Çok yönlü bu paleti siz de ister gündüz, ister gece makyajları için rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Dudaklar 
Dudaklarda ise doğal dudak rengiyle efsane bir ruj olan Nars Dolce Vita mat kalem ruj var.

İLGİLİ HABERLERRenlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter