MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BEYONCE’ NİN EFSANEVİ SÜPER BOWL MAKYAJI

Her yıl milyonlarca insanın büyük heyecanla beklediği Süper Bowl'un ara konserlerine bu yıl Beyonce damga vurdu dersek asla abartmış olmayız! Nam-ı diğer Kraliçe B’nin makyajına bir göz atalım mı?

23 Eylül 2016 Cuma

BEYONCE’ NİN EFSANEVİ SÜPER BOWL MAKYAJI
Beyonce zaten bronz bir tene sahip olduğundan makyajında renkten ziyade ışıltı kullanmayı seviyor. Süper Bowl makyajında da metalik dokunuşlar ön plandaydı. 

Beyonce’nin Süper Bowl makyajını siz nasıl yaparsınız?

Ten Makyajı

Beyonce gibi kusursuz cilde sahip olmak için Nars All Day Luminous Weightless Foundation ve Nars Radiant Creamy Concealer kapatıcı kullanabilirsiniz. Fondöten cildinizi mermer kadar pürüzsüz yaparken, kapatıcı da göz çevrenizi aydınlatır ve cildiniz de nokta atışı yapılacak yer varsa onu yapmanızı sağlar. 

Makyajda ışığın ve dolayısıyla aydınlatıcının önemi büyük! Yüzün yüksek yerlerine aydınlatıcı sürerek parlak bir efekt yaratabilirsiniz. Nars Illuminator Hot Sand ile satenimsi ve doğal bir parlaklık elde edersiniz.

Göz makyajı

Öncelikle göz üstüne far bazı (Nars Smudge Proof Eyeshadow Base) uygulayın ki, far bulaşmasın ve dağılmasın. Buğulu göz makyajında farın dağılımı çok önemlidir. Sonra açık renk bir farı (Shiseido Shimmering Cream Eye Color BE204) tüm göz kapağı üstüne sürün ve üstüne mat koyu kahve farı (Nars Matte Eyeshadow Coconut Grove) kıvrım yerinden gözün dış köşelerine kadar hafif fırça darbeleriyle rengi yayın. Sonra metalik bakır renkli bir farı göz kapağının ortasına sürün. Bunun için Make Up For Ever Artist Shadow Metallic 740 nolu bakır farı kullanabilirsiniz.

Yanak makyajı

Nars Bronzing Powder Casino ile yüze kontür yapın. Elmacık kemiklerinin hemen altından uygulayın. Sonra Nars’ın 2 farklı renkteki aydınlatıcısını yanaklara birlikte uygulamak çok etkili sonuç vereceğinden ikisini birlikte kullanacağız ama karıştırmadan! Orgasm Illuminator yüze hafif renk ve parlaklık verir. Bunu yanaklara doğru uygulayın ve hafifçe dağıtın. Copacabana‘yı ise şakaklara doğru uygulayıp ten makyajını bitirin.

Dudaklar

Böyle bir göz makyajında dudaklar, doğal renklerde olmalıdır. Dudaklara nude bir ruj (Nars Audacious Raquel) sürün ve üzerine biraz metalik dokunuşlar ekleyin. Nasıl mı? Make Up For Ever Artist Shadow Metallic 740 bakır farınızdan parmağınıza alın ve dudaklarınıza hafif hafif dokundurun. Bitti!

BEYONCE'NIN SAHNE ARKASI BİLİNMEYENLERİ

BEYONCE GİBİ GÖRÜNMEK İÇİN MAKYAJ SIRLARI

ESMER TENLİ KADINLAR İÇİN 5 MAKYAJ SIRRI

NARS ILLUMINATOR NEDİR? NASIL KULLANILIR? KİMLERE YAKIŞIR?


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter