MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BEYONCE'NİN MÜKEMMEL CİLDİNİN SIRRI

Beyonce’nin her zaman kusursuz görünen cildinin bir sırrı var mı? Makyözü açıklıyor...

22 Nisan 2015 Çarşamba

BEYONCE'NİN MÜKEMMEL CİLDİNİN SIRRI
Makyajlı, makyajsız bütünüyle mükemmel görünen Beyonce’nin güzellik sırrı ne? Elbette bu görüntünün ardında birkaç püf nokta var. Ünlü yıldızın makyaj artisti Francesca Tolot’tan bunların neler olduğunu öğrenelim.

Önce Beyonce’nin cildi için doğru fondöten seçilerek makyaja başlanıyor. Makyözler için doğru fondöten, “Hey fondötenin harika duruyor!” ile “Cildin süper gözüküyor!” arasındaki ince çizgidir. Fondötenin boyun renginizle eş olduğuna emin olun. Çünkü yüzünüz boynunuzdan bir tık daha koyudur. Uyumlu bir görüntü için fondöteni yüzünüze sürdükten sonra boynunuza da uygulayın.

Eğer fondötenin renginden emin değilseniz, çenenize bir miktar sürün ve aynaya bakın. Bu şekilde uyumlu olup olmadığından emin olursunuz.

İyi nemlenmiş cilt farkı
Tolot’a göre, Beyonce’nin cildinin mükemmel görünmesinin sebebi iyi nemlenmiş ve ışıltılı olması. Hepimizde geçerli değil mi bu? Bu yüzden cilde aydınlatıcı etkisi bulunan nemlendirici bir fondöten sürülüyor. Pudra yerine ise yağ emici kağıtlar ile ciltteki fazlalık alınıyor.

Son olarak Beyonce’nin tüm yüzüne Nars Laguna Bronzer uygulanıyor. İçinde turunculuk bulunmayan bu bronz pudra ile doğal bir ten rengi elde ediliyor. Elmacık kemiklerine, alına, burun üstüne ve çene kemiğine aydınlatıcı uygulanarak makyaj bitiriliyor. Aslında ne kadar basit değil mi? Birkaç anahtar ürün ve doğru uygulama yeterli!

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç