MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

BLAKE LIVELY'NİN ÖRGÜ SAÇLARI

Blake Lively 2014 Cannes Film Festivali’ne örgülü, basit bir at kuyruğu saç modeli ile katıldı. Tüm dünya basını ona bayıldı. Örgünün sırrı ne?

17 Temmuz 2014 Perşembe

BLAKE LIVELY'NİN ÖRGÜ SAÇLARI
Dürüst olalım; bu, sadece uzun ve dağınık bir örgü. Öyle değil mi? Ama çok çarpıcı göründüğü bir gerçek! Her şey en ince noktasına kadar hesaplanmış.

At kuyruğunun yeri, yüksekliği ve ne kadar dağınık bırakılacağı bile. En küçük noktasına kadar stratejik bir planlama yapılmış. Lively'nin imzası haline gelen uzun sarı saçları ve özel gecelerde tercih ettiği dağınık örgü stili, size de önemli davetlerde ilham kaynağı olabilir. Bu saç modeliyle hem daha genç ve havalı görüneceğiniz kesin!


Gelelim makyaja... Blake Lively’nin dumanlı göz makyajı ve pembe ruju saçıyla mükemmel şekilde kombinlenmiş. Peki, siz bunu nasıl yapabilirsiniz? Ten makyajını kusursuz kılmak için, öncelikle baz uygulayın. Sonrasında biri ten renginde, diğeri bir ya da iki ton koyu olmak üzere 2 fondötene ihtiyacınız olacak. Ten rengini tüm yüzünüze sürün, kontür ve gölgeleme için ise koyusunu elmacık kemiklerinde, alında ve çene üzerinde kullanın. Transparan pudra ile ten makyajınızı sabitleyin ve işte kusursuz bir cilde kavuştunuz!

Blake, dumanlı göz makyajı için siyah kalem ve koyu gri far kullanmış. Siz de bu renkleri tercih edin. Kalem ile en güzel dumanlı göz makyajını elde edersiniz.Çünkü dağıtmak ve gölge vermek kolaydır. Gözler koyu olunca ruj da doğal tonlarda olmalı. Bunun için somon rengi güzel bir tercih olur. Dudak kalemi ile hat çizmeyi unutmayın önce!Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç