MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

DEFİLELERDEKİ CESUR MAKYAJLARIN SIRRI

Defilelerde hepimizi hayranlık içerisinde bırakan makyaj stillerini sizler için mercek altına aldık.

30 Nisan 2015 Perşembe

DEFİLELERDEKİ CESUR MAKYAJLARIN SIRRI
Ünlü markaların kreasyonlarında, funk tarzından izler taşıyan 8 makyaj stilini derledik.

Chloé
Chloe'nin defilesinde , makyaj sanatçısı Diane Kendal bakır tonlara ağırlık verdi. Göz kapaklarının tamamına koyu bakır tonlarındaki far sürüldü. Yüzün diğer kısımları ise tamamen doğal bırakıldı. Böylece iddialı bir kontrastlık yakalandı.

Dior
Olağandışı makyaj sanatçısı PatMcgrath ve ekibi, bu masmavi bakışları oluşturmak için Swarovski taşları kullandı. Biraz vahşi biraz da bu rüya gözler için mavi göz farının üzerine Swarovski taşlar uygulanarak, mankene ışıltılı bir hava katılıyor.

Fendi 
Göz kapağının dışında eyeliner? Makyaj sanatçısı Peter Philip’den şaşırtıcı bir uygulama. Fendi defilesindeki gösterisiyle makyajda farklı alternatifleri de ortaya çıkarmış oldu. Peter Philip, bu fütüristik çalışma için mayolardan ince şeritler keserek eyeliner yarattı. Artık eskimiş mayolarımızı biz de bu şekilde değerlendirebiliriz!

Peter Som
Peter Som defilesinde içimizdeki çocuğu şımartmak için parmak boyası tekniğiyle mankenlere makyaj yapıldı. Defilenin makyaj sanatçısı Tom Pecheux’un yaptığı makyaj, sulu boya görünümünden izler taşıyor. Sonuç ise mükemmel!


Dries Van Noten
Dries Van Noten defilesinde 90'ların grunge akımından esinlenerek ekoselere ve çiçek desenlerine yer verilmişti. Makyaj sanatçısı Peter Philips, kontrastlığı yakalamak için ise heykel gibi duran mat bir cildi fuşya dudaklarla renklendiriyor. Peter Philips’in makyajı, bahar esintileri taşıyor.

Michael Kors
Michael Kors defilesinde, tam anlamıyla canlı renk patlamaları meydana geldi. Doğal olarak kaşların hemen altına çizilen ince çizgi şeklindeki fosforlu yeşil, bu görünümü oldukça destekliyor. İşte size dinamik ve genç görünümün başka bir yolu.

Jean-Charles de Castelbajac 
Futuristik görünüm sağlayan gözlerdeki parlak makyaj oldukça göz alıcı. Jean-Charles de Castelbajac defilesinde, mankenler pırıl pırıl gözleriyle dikkat çekiyordu. Göz pınarlarında ve göz kapağının uçlarında kullanılan gümüş tonlar oldukça göz kamaştırıcıydı. Bir far fırçası yardımıyla makyajınızda aynı etkiyi yaratabilirsiniz.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç