MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

DIANE KRUGER'IN EN GÜZEL 3 MAKYAJ STİLİ

Hollywood’un en güzel kadınlarından Diane Kruger’in en beğendiğimiz 3 makyaj görünümünü derledik.

02 Temmuz 2015 Perşembe

DIANE KRUGER'IN EN GÜZEL 3 MAKYAJ STİLİ
Diane Kruger ilk olarak 1996 yılında ünlü bir marka için modelliğe başladı ve aradan geçen 18 yılda güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Şu aralar Joshua Jackson ile birlikte olan Kruger’n cildinin gençliğini ve güzelliğini ona bağlayanlar olsa da, Diane’nin kendisine iyi baktığı bir gerçek!

Makyaj stilinde pek değişiklik yapmayan isimlerden biri olan Kruger bu konuda gayet tutucu. Genelde uçuk pembe ruj ve allık tercih ediyor. Gözlerinde ise maskara ve en fazla eyeliner...


Dumanlı gözler

Kruger, 2009’daki ‘Inglourious Basterds’ prömiyerinde kahverengi tonlarındaki dumanlı göz makyajı ve uçuk pembe ruju ile duru güzelliğin simgesi olmuştu.

Hacimli kirpikler
2013’deki Vanity Fair Oscar partisinde Diane Kruger’in ok gibi uzun ve ayrık kirpikleri herkesi büyülemişti. Güzel yıldızın tercihi yine uçuk pembe ruju ve allığıydı.

Kırmızı ruj
Yine 2009’da bir davette Kruger’in her zaman tercih ettiği pembe yerine kırmızı ruj sürmesi şaşkınlık yaratsa da çok beğenilmişti. Ünlü yıldız o gün renkli bir gününde olsa gerek, gözlerinin altına da altın rengi far sürmüştü.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç