MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EMMA STONE: TAM BİR BUKALEMUN!

Son filmi ‘The Amazing Spider Man 2’ için çeşitli galalara katılan Emma Stone’un sürekli değişen saç ve makyajlarına göz atalım mı?

21 Kasım 2014 Cuma

EMMA STONE: TAM BİR BUKALEMUN!
Filmdeki Gwen Stacy rolüyle büyük beğeni kazanan Emma Stone, nereye giderse gitsin büyük ilgi topluyor. Ünlü yıldız tam bir bukelamun oldu! Elbette bunda yıllardır aynı makyaj artisti ve saç stilistiyle çalışmasının payı büyük. Makyöz Rachel Goodwin ve kuaför Mara Roszak, Stone’u o kadar iyi tanıyorlar ki ünlü yıldızın rüküş olabilme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Ne denerse denesin, hepsi başarılı sonuç veriyor.

Şeftali Tonuna Bağımlı

Asla değişmez bir şey var ki, Stone'un şeftali rengindeki krem allığı!  "Ben Emma’nın cildini seviyorum. Ama bir ay süren basın turu hangi cildi yormaz ki? Yorgun olduğunuzda, şeftali allık en iyi arkadaşınız olabilir" diyor Goodwin.
Şeftli rengi allık, Stone’un bakır rengi saçlarıyla da büyük uyum sağlıyor. Yumuşak ve romantik bir görünüm veriyor.

Balıksırtı Örgü

Kuaför Mara Roszak, Tokyo’daki basın toplantısı için ünlü yıldızın saçına balıksırtı örgü yaptı. Saçın sadece sağ yanında bulunan örgü, Stone’a genç ve doğal bir ifade veriyor. Çok hafif makyaj yapan Stone, yine şeftali rengi krem allığı ve pembe rujuyla görüntüsünü tamamlamış. 

Soluk Pembe

Parlak rujları ve zengin mücevher tonlarındaki makyajlarıyla görmeye alıştığımız Stone’u belki ilk defa bu kadar soluk pembe bir ruj ile görüyoruz. “Bu tondaki bir ruj, her cilt tonuna yakışır” diyor Goodwin.


Kontrast Renkler

"Bu benim ilk üç favori görünümümden biri" diyor Goodwin.  
Stone'un sarı Versace elbisesi ve bakır rengi Veronica Lake dalgaları ile kontrast oluşturan fuşya ruju oldukça eğlenceli ve taze görünüyor.


Kırmızılı Kadın

Seksi Lanvin elbisesiyle Paris’te oldukça etkileyici görünüyordu Stone. Asimetrik topuzu ve kırmızı ruju başroldeydi. “Pürüzsüz ve düz renk bir cilt, belirginleştirilmiş kaşlar ve koyu renk dudaklar benim için tüm zamanların favori makyajıdır” diyor Goodwin.

Önden Örgü

Ne kadar çocuksu ve dinamik görünüyor değil mi?
Önden örülmüş saçları şeftali allığı ve yine aynı renkteki rujuyla Emma Stone, okulu kırmanın verdiği mutlukla poz vermiş küçük bir kızı andırıyor adeta!Gümüş Yansımalar

Stone'un Valentino elbisesindeki metalik detaylardan esinlenen Goodwin, kirpik çizgisinden kaşa kadar pırıltılı bir gümüş far uygulamış. “Elbisede siyah ağır basıyordu, bu yüzden makyajla ışığı yansıtmak istedim” diyor Goodwin. Roszak ise dağınık topuz ile bu elegan görünümü tamamlamış.


Mavi Eşleşme
Makyaj ve kıyafetteki renklerin eşleşmesi bazen çok korkunç sonuçlar doğurabilir ama Goodwin’in ellerinde bu mümkün mü? Asla! Onun yaptığı makyaj ancak sofistike bir etki doğurabilir. Tıpkı Stone’un makyajında olduğu gibi. “Elbisedeki mavilikler yüzüne yakın değildi, o yüzden mavi farı rahatça kullandım” diyor Goodwin. “Eğer masmavi bir elbise giydiyseniz, mavi far kullanmayın. Ama kıyafetinizde ara ton olarak bulunuyorsa, mavi gözlerinize tazelik ve modernlik verir.”


Vişne Rengi Dudaklar

Emma Stone son olarak New York’taki basın galasına katıldı ve büyük sükse yaptı. Vişne rengi ruju ve kaküllü, dalgalı saçları ile oldukça seksi görünüyordu. Saçı ve dudaklarını ön plana çıkaran Stone, geri kalan detaylarda oldukça sadeydi.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
%50 Exclusive indirimler
Kampanya Aç